Získajte hru Watch Dogs 2 zadarmo

0

Ponuka je časovo obmedzená.

Ubisoft pôvodne rozdával hru Watch Dogs 2 počas svojej virtuálnej prezentácie Ubisoft Forward. V rámci nej predstavil nové hry a používateľov lákal na sledovanie darčekom vo forme bezplatnej hry.

Počas streamu však nastali technické problémy, ktoré znemožnili hráčom zaregistrovať si odmenu. Ubisoft na to zareagoval predĺžením ponuky, vďaka čomu môžete získať Watch Dogs 2 zadarmo aj teraz (v dobe prípravy článku) a to bez nutnosti čokoľvek sledovať. Stačí iba kliknúť na jeden odkaz.

Watch Dogs 2 a ďalšie bonusy môžete získať kliknutím na odkaz register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/ a zaregistrovaním účtu, resp. prihlásením sa do vášho účtu. Ponuku je potrebné využiť do 15. júla 2020, do 8:59 hod.

Zdroj: Ubisoft

Prečítajte si aj:

NVIDIA GeForce NOW spúšťa ostrú prevádzku: Hrať cez cloud môžete aj zadarmo, poznáme ceny prémiového členstva

Značky:

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>