Zľavy v Lidli: Obchod prichádza s novou aplikáciou Lidl Plus

0

Aplikácia sa dá stiahnuť už teraz.

Novinka prináša zákaznícku kartu priamo v smartfóne a bude zároveň náhrada za klasické karty. Nemusíte mať v peňaženke ďalší kus plastu, ktorý by vám tam zavadzal.

Tiež neriskujete, že si zabudnete kartu pred nákupom. Kartu si sami naskenujete zo smartfónu pri pokladni, podobný systém má aj Billa. Tu však s tým, že si skenujete klasickú kartu alebo kartu uloženú v smartfóne.

Stiahnuť sa dá pre Android iOS a na jej používanie sa bude potrebné zaregistrovať. V našom prípade sme neobdržali potvrdzujúci SMS kód na zadané číslo. V prvých dňoch bude treba skúšať častejšie alebo počkať na jej oficiálne spustenie 7. januára 2020.

V aplikácii nájdete prehľad zliav, zľavové kupóny aj letáky vo forme on-line podoby či napríklad stieracie žreby.

Vzhľadom na registráciu je pravdepodobné, že budete dostávať personifikované typy kupónov podľa tovaru, ktorý často kupujete. S takýmto systémom u nás prišlo Tesco s Clubcard.

Ďalšie informácie sa dozviete priamo na stránke Lidl Plus.

Zdroj + titulný obrázok: Lidl

Prečítajte si aj:

Tesco spúšťa online nákupy v ďalšom meste

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>