Zmerajte si výkon vášho počítača

0

Pamätáte si ešte na tejto nástroj?

Prvýkrát sa objavil vo Windows Vista a udržal sa v systéme až do Windows 8. Z Windows 8.1 sa však už vytratil ale to iba vo svojej grafickej podobe. Stále sa dá spustiť vo forme príkazového riadku.

Kto si chce vyskúšať tento typ benchmarkového nástroja, máte možnosť použiť softvér ExperienceIndexOK. Netreba ho inštalovať a existuje aj v prenosnej verzii pre 32 a 64-bitové systémy Windows.

Výsledky vášho skóre si môžete uložiť a porovnať s iným počítačom. Hodnotenie sa zobrazí okamžite po spustení. Celý proces je rýchlejší aj tým, že sa netestuje cez Direct 3D. Ak by ste teda chceli hodnotenie porovnať s týmto typom nástroja na Windows 7, neboli by úplne relevantné v čiastkovom teste grafickej karty.

ExperienceIndexOK

Prečítajte si aj:

Windows 10: Ako opraviť chybu aktualizácie vo Windows Update?

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár