Zostaňte zdraví s Google Fit: Aplikácia získava výber YouTube videí na cvičenie

0

Zostaňte fit ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Google chce pomôcť zostať fit aj v čase, keď sú športové aktivity narušené súčasnou situáciou. Z tohto dôvodu sa tímy aplikácie Fit a Google spojili a do aplikácie Fit pridávajú nový video odkaz. Nájdete tu všetky druhy obsahu súvisiaceho so zdravím od rôznych tvorcov, ako sú domáce cvičenia, meditácie a ďalšie wellness tipy.

Google Fit Youtube

Zdroj: Google

Videá sú súčasťou kampane Google Fit Fit #WithMe spoločnosti Google, ktorá povzbudzuje používateľov, aby sa dodržiavali minimálne odporúčania AHA a WHO, pokiaľ ide o týždennú fyzickú aktivitu, ktorá sa v aplikácii Fit zobrazujú ako srdcové body.

Aktualizácia sa začína rozposielať od tohto týždňa pre všetkých používateľov, hoci môžu existovať regionálne rozdiely. Ak ešte nemáte aplikáciu Google Fit a chceli by ste sa dostať do ponuky videí, ktoré ste si vybrali, stiahnite si aplikáciu z Obchodu Play alebo APK Mirror.

Zdroj: Google

Prečítajte si aj:

Garmin predstavil nové inteligentné hodinky série fēnix ​​6, Instinct a tactix Delta so solárnym nabíjaním

Značky:

O autorovi

Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web. Zaujímam sa o smartfóny, aplikácie, gadgety, nositeľnú elektroniku a technologické vízie. Medzi moje najobľúbenejšie voľnočasové aktivity patrí šport, hudba a moje štyri dcéry.

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné TOUCHIT v limitovanej edícii
s bezdrôtovými slúchadlami a rúškom.
Kliknite a zistite viac>>