Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Revolučná cloudová platforma s viac ako 50 tlačovými aplikáciami pre intuitívnejšie ovládanie a jednoduchšiu tlač; rozšírený tlačový režim s mimoriadnou farebnosťou teraz aj vo formáte A3.

Zhrnutie:

  • HP Workpath podporuje tvorbu workflow aplikácií pre tlačiareň HP Multi-Function Printer (MFP)
  • HP Command Center umožňuje poskytovateľom služieb riadiť MFP tlačiarne a diaľkovo spravovať aplikácie
  • Rozšírené portfólio tlačiarní pre formát A3 ponúka mimoriadne farby a najbezpečnejšiu tlač na svete1
  • Bezpečnostné vylepšenia uľahčujú kanálovým partnerom správu fondu tlačiarní

Spoločnosť HP Inc. oznámila inovácie v rámci tlače, ktoré súčasným digitálnym a mobilným profesionálom ponúkajú jednoduchú integráciu papiera a digitálnych technológií. Aplikácia HP Workpath a HP Command Center umožňujú partnerom a zákazníkom HP vytvárať, riadiť a obsluhovať aplikácie, ktoré podstatne urýchľujú stereotypné firemné procesy – napríklad vyplňovanie vyúčtovania pracovných ciest či digitálnej archivácie dokumentov. Okrem toho HP rozširuje aj svoje portfólio tlačiarní pre formát A3 a zavádza nové bezpečnostné funkcie.

„Riešenia, ktoré dnes predstavujeme, boli navrhnuté predovšetkým s ohľadom na našich zákazníkov,“ povedal Tuan Tran, Prezident Imaging, Printing and Solutions, HP Inc. „Tým, že prispôsobujeme tlačiarne potrebám moderného pracoviska, dávame dnešným mobilným a digitálnym profesionálom múdrejšie a viac integrované nástroje, ktoré im umožnia bezpečne a efektívnejšie vykonávať prácu kdekoľvek a kedykoľvek.“ 

Tlačiarenské aplikácie, ktoré urýchľujú a uľahčujú časovo náročné úlohy  

HP Workpath je nová cloudová platforma a vývojový ekosystém, ktorý umožňuje distribútorom tlačiarní, vývojárom a zákazníkom vytvárať aplikácie, ktoré uľahčujú podnikové procesy. Partneri HP môžu teraz ľahko vytvárať nové aplikácie podobné tým, aké poznáme z mobilných telefónov. Majú tiež prístup k existujúcim aplikáciám a môžu ich inštalovať priamo do multifunkčných tlačiarní. Teraz je napríklad možné:

  • Skenovať účtenky a odoslať vyúčtovanie priamo z aplikácie Concur na tlačiarni.
  • Skenovať papierovú faktúru priamo do aplikácie Sage Intacct na tlačiarni, priložiť ju k objednávke a odoslať.
  • Skenovať papierový dokument a pomocou aplikácie v tlačiarni ho uložiť priamo do zdieľaného priečinka Microsoft Teams alebo Google Docs.

V súčasnej dobe je pre HP Workpath viac ako 300 vývojárov a 50 aplikácií, vrátane priemyselných aplikácií pre zdravotníctvo, vzdelávanie a štátnu správu. HP očakáva, že do začiatku roka 2020 bude mať približne 70 aplikácií.

Inštalácia a správa zariadení a aplikácie z jedinej cloudovej platformy

V súčasnej dobe je proces inštalácie zariadenia a softvéru pre MFP tlačiarne náročný na prácu. Pracovníci IT musia ručne konfigurovať každé zariadenie priamo v mieste inštalácie. HP Command Center je cloudová platforma, ktorá poskytovateľom služieb umožňuje spravovať MFP tlačiarne a vzdialene nasadzovať aplikácie HP Workpath. Taktiež partnerom umožňuje konkurovať ponukami, ktoré zahŕňajú funkcie HP Workpath, čím zákazníkom prináša riešenie s vyššou hodnotou.

Inovácie v oblasti zabezpečenia zjednodušujú správu fondu tlačiarní

Spoločnosť HP oznámila vylepšenia bezpečnostných funkcií, ktoré zjednodušujú správu zabezpečenia fondu tlačiarní v rámci partnerských kanálov. Security Manager 3.4 s podporou protokolu SCEP (Simple Certificate Enrollment Protocol) teraz poskytuje prístup k širšiemu portfóliu certifikačných autorít a zjednodušuje proces vydávania certifikátov pre zariadenia v rámci fondu. Nová integrácia HP Essential Security Policy pre služby HP Smart Device Services (SDS) navyše umožňuje zákazníkom a partnerským kanálom zvyšovať zabezpečenie celej IT siete.

Dostupnosť

  • Rozšírené portfólio HP MFP je v predaji od 1. novembra 2019.
  • HP Workpath bude k pre HP Premier partnerov, vývojárov aj zákazníkov na celom svete od 22 októbra 2019. HP Command Center bude k dispozícii pre HP Premier partnerov po celom svete na konci roka 2019.
  • Vylepšené funkcie zabezpečenia HP sú už teraz k dispozícii partnerským kanálom HP. Očakáva sa, že podpora SCEP pre HP JetAdvantage Security Manager bude k dispozícii v decembri 2019.

Značky: