Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Tieto zariadenia vám poskytnú to najdôležitejšie – všetko, čo chcete

Nová generácia smartfónov spoločnosti Motorola poskytuje výkon v každom smere a posúva spotrebiteľský zážitok na ďalší level kombináciou všetkého, čo chcete, a to vo vynikajúcich zariadeniach. Potrebujete profesionálny systém kamier, lepší výkon, masívne batérie a väčšie displeje? Dostanete to s našimi najnovšími prírastkami – moto g9 plus a moto e7 plus.

Chcete výkonný moto g? Dostanete ho: zoznámte sa s novým moto g9 plus

Poslaním nášho radu moto g je poskytovať prvotriedny zážitok pre všetkých. Na základe poznatkov od spotrebiteľov sa vždy zameriavame na to, na čom vám záleží najviac. moto g9 plus prichádza s najväčším skokom z jednej generácie na druhú – neuveriteľný výkon, 64 MPx systém kamier, masívna 5000 mAh batéria a najväčší displej na moto g telefóne, 6,8-palcový Max Vision FHD+ displej.

moto g9 plus je vybavený hlavným fotoaparátom so 64 MPx snímačom s technológiou Quad Pixel a režimom Nočné videnie, aby zachytil všetky vaše spomienky za akýchkoľvek svetelných podmienok. Navyše sa môžete spoľahnúť na to, že ultraširokouhlý objektív zachytí svet presne tak, ako ho vidíte, na fotoaparát Macro Vision, ktorý vás priblíži 4-krát bližšie k snímanému objektu ako štandardný objektív, aby ste zachytili drobné detaily alebo na senzor hĺbky, vďaka ktorému odfotíte profesionálne vyzerajúce portréty.

Špičkové možnosti umelej inteligencie procesora Qualcomm® Snapdragon™ 730G, ktorým je vybavený moto g9 plus poskytujú ohromujúce fotografie, vylepšené hranie a optimalizovaný výkon. Telefón má o 57 % rýchlejší výkon1 a o 20 % lepšiu energetickú účinnosť.2

moto g9 plus má najväčší a najprepracovanejší displej, aký kedy v moto g zariadeniach vôbec bol, môže sa pochváliť 6,8-palcovým FHD+ Max Vision displejom s technológiou HDR10, vďaka čomu získate verné farby s vylepšeným jasom a kontrastom pre úžasný a zábavný zážitok. Telefón tiež prichádza so zabudovaným 128 GB úložiskom, takže máte veľa miesta na fotografie, filmy, piesne, aplikácie a hry. A pomocou karty microSD môžete úložisko kedykoľvek rozšíriť o 512 GB.3

Výkonná batéria s kapacitou 5000 mAh v moto g9 plus vám poskytne výdrž batérie na dva dni na jedno nabitie.4 Počúvajte hudbu 147 hodín, sledujte videá 19 hodín alebo prehliadajte webové stránky 14 hodín. A keď potrebujete rýchle dobitie batérie, nabíjačka TurboPower™ 30 vám poskytne 12 hodín energie za menej ako 10 minút nabíjania.5

Výkonný fotoaparát za úžasnú cenu: nový moto e7 plus

Náš záväzok poskytovať výnimočnú hodnotu a dôveryhodný mobilný zážitok posúvame na úplne novú úroveň, s novým smartfónom z radu e, ktorý predbehne všetky ostatné telefóny vo svojej triede. S moto e7 plus predstavujeme prvý 48 MPx systém duálnych fotoaparátov6 a masívnu 5 000 mAh batériu, vďaka čomu ponúkame najlepší zážitok z radu moto e.

moto e7 plus prichádza s vynikajúcim 48MPx dvojitým fotoaparátom6. Senzor hĺbky vám umožní hrať sa s hĺbkou ostrosti pridaním nádherného rozostreného efektu na vaše portréty a technológie Quad Pixel a Nočné videnie ponúkajú lepšiu citlivosť pri slabom svetle.

Telefón je napájaný pomocou veľkej batérie s kapacitou 5 000 mAh, takže na jedno nabitie môžete fotografovať, sledovať videá a prehliadať web počas viac ako dvoch dní.4 A pokiaľ ide o rýchlosť, s moto e7 plus si môžete vychutnať o 50 % rýchlejší výkon ako predchádzajúca generácia moto e pomocou výkonného procesora Snapdragon 460, vďaka čomu je ešte jednoduchšie snímať vaše najlepšie fotografie.

6,5-palcový Max Vision HD+ displej má pomer strán 20:9 a veľký pomer obrazovky k telu pre optimálne sledovanie. Hry, filmy a videohovory sú na ultraširokouhlej obrazovke oveľa zábavnejšie.

váš osobný pomocník priamo na dosah rúk

Vieme, aké cenné je pre našich spotrebiteľov mať rýchly a ľahký prístup k službe Google Assistant. Preto sme prácu na moto g9 plus a moto e7 plus zjednodušili špeciálnym dedikovaným tlačidlom Google Assistant umiestneným na bočnej strane telefónu. Teraz je váš osobný pomocník vždy na dosah – stačí stlačiť tlačidlo, aby ste povolili hlasové ovládanie a získate všetky odpovede a pomoc, ktoré potrebujete.

Moje používateľské prostredie a softvér

S oboma zariadeniami pokračujeme v našom trvalom záväzku poskytovať spotrebiteľom najčistejšiu verziu operačného systému Android. Nie sú tu žiadne neohrabané softvérové skiny, žiadne duplicitné aplikácie – iba systém Android™.  Je dodávaný s aplikáciou Moje používateľské prostredie, čo zahŕňa všetky skvelé Moto Experiences, ktoré zákazníci spoznali a milujú, ako aj množstvo nových prispôsobiteľných funkcií. Pomocou aplikácie Moje používateľské prostredie môžu používatelia dokonca vytvárať svoje vlastné motívy, písma, farby, tvary ikoniek a animácie snímača odtlačkov prstov, takže je ich telefón jedinečný.

Cena a dostupnosť

moto g9 plus je teraz dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 269 eur.

moto e7 plus je teraz dostupný za odporúčanú maloobchodnú cenu 149 eur.

Značky: