Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Zvoľte si ľubovoľnú dvojkombináciu z poistenia domácnosti, havarijného poistenia a vybraných úrazových poistení ako sú trvalé následky, invalidita po úraze, hospitalizácia po úraze či smrť úrazom a získajte poistné plnenie navyše.

To je základná filozofia nového balíka výhod Allianz SPOLU, ktorý platí od apríla 2018 v Allianz – Slovenskej poisťovni. Balík výhod Allianz SPOLU sa riadi podmienkami verejných prísľubov, ktoré platia až do odvolania. „Každý deň vybavíme v Allianz – SP niekoľko stoviek nárokov poistných udalostí. Keďže väčšina nahlasovaných škôd neprichádza osamote, pripravili sme pre klientov a ich blízkych balík výhod, ktorý im zabezpečí dodatočnú poistnú ochranu. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Novým balíkom výhod dokazujeme, že mať poistenie SPOLU v Allianz – SP sa oplatí,“ vysvetľuje viceprezident rezortu obchodu Allianz – SP Dušan Quis.

Klient má na výber z troch dvojkombinácií:

 1. Vybrané úrazové poistenia a havarijné poistenie Moje auto
 • ak sa vám v dôsledku dopravnej nehode stane úraz, poisťovňa vám vyplatí dvojnásobok plnenia z úrazového poistenia, bez ohľadu na čo, či ste chodec, cyklista, vodič alebo spolujazdec
 1. Havarijné poistenie Moje auto s pripoistením batožiny a poistenie domácnosti Môj domov
 • ak vám vykradnú alebo odcudzia auto, poisťovňa vám preplatí aj vaše veci v kufri auta alebo v strešnom nosiči napr. lyže, bicykel a ďalšia batožina, a to až do výšky 500 eur.
 1. Poistenie domácnosti Môj domov s poistením Privát Plus a vybrané úrazové poistenia
 • ak si napríklad pri bicyklovaní zlomíte ruku a navyše rozbijete aj mobil, škodu na mobilnom telefóne vám poisťovňa zaplatí až do výšky 500 eur.

Balík výhod je určený rovnako pre súčasných aj pre nových klientov a ich blízkych. Znenie verejných prísľubov a vaše výhody si môžete overiť na www.allianzsp.sk/verejne-prisluby.

Využitím balíka výhod Allianz SPOLU si klienti zároveň môžu zvýšiť úroveň svojho členstva vo vernostnom Allianz Clube, ktorý bol spustený v septembri 2017. Po bezplatnej registrácií získava klient členstvom zľavy na poistení a nadštandardné benefity ako garantovaná doba likvidácie poistnej udalosti, prednostné dovolanie sa na Infolinku, ale aj uvítací bonus v podobe 25-percentnej zľavy na krátkodobé cestovné poistenie. Viac informácií nájdete na: www.allianzsp.sk.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., pôsobí na slovenskom poistnom trhu už niekoľko desiatok rokov a je trhovým lídrom v poskytovaní vysoko kvalitných služieb a produktov. Patrí do poisťovacej skupiny Allianz Societas Europaea, ktorá spravuje zmluvy miliónov klientov v regióne strednej a východnej Európy

Vedeli ste, že…

 • Allianz – Slovenská poisťovňa v roku 2017 obhájila titul najlepšie komunikujúca poisťovňa v ankete Hermes Komunikátor roka 2017
 • Allianz – Slovenská poisťovňa v roku 2017 zvíťazil v celoslovenskej ankete SIBAF® award a stala sa najlepším poisťovateľom vozidiel v kategórií havarijné poistenie?
 • Allianz – Slovenská poisťovňa sa v roku 2017 s produktom Môj domov stali najlepším poisťovateľom nehnuteľnosti v ankete Hypotéka roka 2017
 • produkty Allianz – Slovenská poisťovňa získali v súťaži Zlatá minca 2016 spolu 12 ocenení a obhájili sme titul Najinovatívnejšia poisťovňa a Objav roka?
 • od svojho vzniku venovala Nadácia Allianz na verejnoprospešné projekty už viac ako 1 744 000 eur?

Značky: