Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Ku každej trojročnej bezpečnostnej licencii UTM GOLD pridáva Zyxel hardvérový firewall USG FLEX zadarmo.

Spoločnosť Zyxel Networks, líder v poskytovaní bezpečných a cloudových sieťových riešení, prichádza s mimoriadnou ponukou na získanie výkonného hardvérového firewallu zadarmo. Ku každej zakúpenej bezpečnostnej licencii UTM GOLD na tri roky získajú zákazníci adekvátny firewall série USG FLEX úplne zadarmo. Akcia platí do 31. decembra 2023 pri nákupe licencií UTM GOLD prostredníctvom autorizovaných distribútorov produktov Zyxel.

Jedná sa o novinku v marketingovej a obchodnej komunikácii spoločnosti Zyxel, ktorá ponúka možnosť zaobstarania IT infraštruktúry a s ňou súvisiacich služieb formou tzv. subskripcie, ktorá môže byť pre mnohé podniky efektívnejšia a menej nákladná.

Licencia UTM GOLD zaisťuje nepretržitú aktualizáciu všetkých bezpečnostných komponentov firewallov Zyxel USG FLEX, vrátane antimalvéru, filtru škodlivých stránok, antispamového filtru, IPS a Sandboxingu. Zahŕňa rovnako prístup ku vzdialenej správe prostredníctvom cloudovej platformy Nebula.

„Bez pravidelných aktualizácií stráca bezpečnostné riešenie rýchle svoju účinnosť a zmysel. Preto sa sústredíme predovšetkým na softvérovú stránku zaistenia trvalej ochrany sietí našich zákazníkov. Hardvér, ktorý zákazníci získajú celkom zadarmo, je potom nevyhnutným základom, pripraveným na spoľahlivú prevádzku komplexnej ochrany pred kybernetickými rizikami,“ vysvetľuje Radek Hofman, channel sales manager CZ/SK v spoločnosti Zyxel.

Moderné firewally série Zyxel USG FLEX poskytujú viacvrstvovú ochranu pred mnohými rôznymi typmi vonkajších aj vnútorných hrozieb. Kybernetickým útokom bráni filter potenciálne nebezpečných webových adries, antimalvér, spolupracujúci v reálnom čase s cloudovou databázou bezpečnostných hrozieb, zabezpečenie e-mailov aj funkcia prevencie prienikov (IPS). Funkcie Application Patrol a Web Filtering umožňujú obmedzenie používania nežiadúcich aplikácií aj kontrolu a obmedzenie prístupu na internet. Nesmieme zabúdať aj na ochranu proti Zero Day útokom pomocou služby Sandboxing. Súčasne môžu firewally Zyxel USG FLEX fungovať aj ako kontroléry prístupových bodov bezdrôtovej siete a poskytovať funkciu Secure WiFi pre homeoffice pracovníkov pomocou vzdialených AP a zabezpečeného IPSec tunelu. Zaisťujú rovnako moderný, vysoko zabezpečený vzdialený prístup k sieti cez VPN,
s možnosťou L2TP over IPSec, IPSec IKEv1, IKEv2 a SSL VPN.

Firewally série USG FLEX sú kompatibilné so systémom správy pomocou cloudovej platformy Nebula, ktorá je k dispozícii prostredníctvom intuitívneho webového rozhrania aj mobilnej aplikácie. Správa prostredníctvom cloudu umožňuje zjednodušenú inštaláciu zariadenia na vzdialených miestach aj následnú údržbu a monitoring siete bez ďalších nákladov. Pre lokálnu správu bez prepojení s cloudom je k dispozícii tiež štandardný režim Stand-alone.

„Uvedomujeme si vážnosť situácie v oblasti kybernetickej bezpečnosti, a preto sa snažíme zvýšiť dostupnosť moderných bezpečnostných riešení pre všetky firmy aj ostatné organizácie. Naša akcia je výbornou príležitosťou zásadne zlepšiť zabezpečenie podnikovej siete pomocou špičkového hardvéru, s nevyhnutnou aktualizáciou všetkých bezpečnostných komponentov behom nasledujúcich troch rokov,“ hovorí Martin Bratičák, Head of Channel for CEE v spoločnosti Zyxel.

Akcia sa vzťahuje na licencie LIC-GOLD-EU3Y01F, LIC-GOLD-EU3Y02F, LIC-GOLD-EU3Y03F a LIC-GOLD-EU3Y04F, ku ktorým získajú zákazníci zadarmo odpovedajúci firewall varianty Device-only USG FLEX 100, USG FLEX 200, USG FLEX 500 alebo
USG FLEX 700.

Značky: