Presne tucet zariadení od Sony nám skončil na redakčnom stole na detailný test.

Začínajúc od najbližšieho pondelka (16.3.) vám presne každý pondelok prinesieme detailný test nového zariadenia od Sony, až pokým sa samotnému Sony neminú všetky novinky (a tie sa pravdepodobne tak skoro neminú). Smartfóny, tablety, hudobné príslušenstvo, inteligentné náramky či mnohé iné. A je na vás, ktorý z testov vám ponúkneme ako prvý. Napíšte nám na [mailto]jorgonas@touchit.sk[/mailto], ktorý produkt vás najviac zaujíma, prípadne čo konkrétne vás na ňom zaujíma a my na nič z toho nezabudneme v recenzii. Rovnako môžete napísať aj do diskusie. A pokým prídu na test najhorúcejšie novinky predstavené na CES v Las Vegas a MWC v Barcelone, máme pre vás pripravených 12 produktov už teraz dostupných na Slovensku. Ktoré sú to?

12 zariadení od Sony na jednom mieste

Sony Xperia Z3

Prémiový smartfón odolný voči pádom, prachu či vode (môžete sa s ním spokojne potápať) a to pri hrúbke iba 7,3 mm. Fotoaparát zachytí video až v 4K rozlíšení a prináša mnoho zábavy s doplnkovými mini-foto-aplikáciami. V teste nezabudneme vyskúšať Remote Play či výdrž batérie, ktorú výrobca proklamuje v každodennom živote na úrovni dvoch dní (a my sa teda radíme ku kategórii heavy používateľov). Naplno vyťažíme štyri jadrá, ale aj 4G sieť a prinesieme vám pohľad na reálne prenosové rýchlosti z reálnych slovenských sietí. 5,2-palcový displej (IPS, full HD rozlíšenie 1920 × 1080 pixlov) budeme hodnotiť v interiéri, ale aj počas lyžovačky na najostrejšom slnku. No a samozrejme nezabudneme ani na pripojenie cez NFC napr. so SmartBand Talk náramkom.

Sony Xperia Z3 Compact

Menší a o niečo tučnučkejší súrodenec razantnej Z3-ky s hrúbkou 8,6 mm ukrýva v sebe takmer všetko to, čo jeho vyspelejší bratček. Má o kúsok nižšiu kapacitu batérie, avšak je za odmenu aj o pár gramov ľahší. Základný rozdiel je vo veľkosti, Z3 Compact má 4,6 a nie 5,2-palcový displej a nie 1080p rozlíšenie displeja ale 720p. Ponúka však poriadny výkon toho istého procesora s podporou 2 GB pamäte RAM (Z3 má 3 GB). Ostatné vlastnosti sú takmer identické, ale drobné rozdiely sa nájdu, na žiaden z nich v teste nezabudneme.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Nechce sa vám ťahať na dovolenku či chatu notebook? Zoberte si so sebou napr. 8-palcový tablet s úžasnou hrúbkou iba 6,4 mm, ktorý vám poslúži na všetky činnosti, ktoré potrebujete mimo domova. Full HD rozlíšenie displeja (1920 × 1080 pixlov), 4500 mAh batéria, 8,1 Mpix zadná kamera – to sú základné technické parametre. Sony rado ukazuje svoje zariadenia pod vodou a tak ho nezabudneme počas testu vyskúšať vo vani. Vyskúšame ho zároveň s herným držiakom Sony Game Countrol Mount GCM10 (udrží ho vôbec?), nezabudneme na dynamické scény pri sledovaní full HD filmu a zároveň zhodnotiť kvalitu zvuku. Zaujíma vás na ňom ešte niečo? Pýtajte sa.

Sony Xperia M2

Sony SmartBand Talk

Sony Bluetooth Speaker with Magnetic Charging Pad

Sony Stereo Bluetooth Headset SBH-80

Sony Bluetooth Speaker BSP10

Sony Bluetooth Keyboard BK-B10

Sony Remote and Handset BRH10

Sony Magnetic Charging Dock DK48

 

Sony Game Countrol Mount GCM10

 

Uf, ale toho je. My sa ideme pustiť do testovania a vy nám môžete písať či už na e-mail alebo do diskusie, čo vás zaujíma.

Značky: