O tieto filmy bol najväčší záujem.

Voyo patrí medzi najobľúbenejšie streamovacie služby na Slovensku. Ponúka filmy, seriály, reality šou a zábavné programy bez reklám. A podobne ako ostatné služby, aj Voyo zverejnilo rebríček najsledovanejších filmov za rok 2023.

TOP 15 najsledovanejších filmov na Voyo v roku 2023:

1. Za vším hledej ženu

Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu. V tej chvíli prichádzajú na pomoc jej kamarátky a vymyslia na Alberta pascu, do ktorej sa postupne chytá… avšak osud sa občas so vzťahmi zahráva a prináša prekvapenia.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

2. Krásky z Dubaja

Hlavná hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózna žena, ktorá sníva o tom, že raz opustí hranice rodnej krajiny a presadí sa vo veľkom svete. Keď sa jej naskytne príležitosť pracovať v luxusnom eskorte v Dubaji, bez váhania sa jej chopí. Tým sa pre ňu otvorí nový, neznámy svet a s rýchlo nadobudnutými peniazmi sa strmhlavo vrhá do svojho vlastného biznisu s poľskými modelkami, súťažiacimi krásy, herečkami a celebritami, ktoré majú robiť luxusné spoločníčky bohatým arabským šejkom.

Dievčatá sa tak dostávajú do sveta, v ktorom je možné všetko a ktorý si bežný smrteľník nedokáže ani predstaviť. Tento svet plný zlatého lesku, luxusných módnych značiek, sexu a tučných bankových kont im však čoskoro ukáže aj svoju pravú, temnú stránku.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

3. Buď chlap!

Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc.

Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži?

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

4. Jan Žižka

Na konci 14. storočia sužovala krajiny českej koruny tyrania a násilie. Jan Žižka (Ben Foster) a skupina jeho žoldnierov sú najatí na ochranu kráľovho zástupcu. Jan preukáže skvelé strategické a bojové schopnosti. Následne je poverený službou samotnému kráľovi Václavovi IV. (Karel Roden).

V krajine však v skutočnosti vládne Jindřich z Rožmberka (Til Schweiger), najbohatší veľmož kráľovstva. Jan dostáva ďalšiu delikátnu úlohu: uniesť Rožmberkovu snúbenicu Kateřinu (Sophie Lowe). Tým sa nevyhnutne zapletie do vysokej politiky. Od tejto chvíle nemá na výber. Musí bojovať. Janove žoldnierske hodnoty sa otriasajú v základoch. Vášeň, vina, túžba a pomsta sa stávajú hnacou silou jeho boja za spravodlivosť a rovnoprávnosť obyčajného ľudu.

V tomto čase sa zo žoldniera stáva legenda. Zrodí sa bojovník, ktorý bude bojovať za všetko, v čo verí. Historický film Petra Jákla rozpráva príbeh začiatkov husitského vojvodcu Jana Žižku na pozadí pohnutých udalostí roku 1402.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

5. Želanie k narodeninám

Líba (Eva Holubová), mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny, oslavuje 65. narodeniny a celá rodina sa poctivo pripravuje na oslavu. Od manžela, bývalého policajta Arnošta (Jaroslav Dušek), si sama daruje zlaté náušnice. Ich syn Karel (Matěj Hádek) je tak trochu šašo, ktorý sa často dostáva do problémov. S tým kontrastuje jeho manželka Simona (Simona Babčáková), typická rázna žena s triezvym myslením a pevnou vôľou.

Manželia, ktorí spolu majú jedného syna, vlastnia rybník, práca s rybami ich však vôbec nenapĺňa. Líbin druhý syn Petr (Igor Orozovič) dlhodobo žije s priateľom Lukášom (Tomáš Klus), ktorý oslavuje narodeniny v ten istý deň ako Líba. Petr sa napokon rozhodne, že prvýkrát uprednostní partnera pred mamou a vyhovorí sa na chorobu. Líba sa s tým ale nedokáže zmieriť, zbalí celú rodinu aj s tortou a prepadne Petra, ktorý musí vymyslieť, ako sa zo situácie vymotať.

Do už tak komplikovanej rodinnej drámy sa zamieša aj Lukášova sestra Veronika (Veronika Khek Kubařová), ktorá nechá svoje dve deti s novým priateľom Richardom (Jaroslav Plesl) a istý čas predstiera, že s Petrom chodí. Richard je však tak trochu „ňouma“ a deti sa mu stratia. Preto sa celá rodina, ktorej vzájomné vzťahy sú mnohým členom neznáme, púšťa do pátrania po nezvestných deťoch.

Prichádza ešte otec detí David (David Švehlík), ktorý Richarda z duše nenávidí a k rodine by sa aj bol vrátil, lenže mu v tom prekáža pracovná vyťaženosť. Komédia o tom, ako sa rodinná oslava môže zvrtnúť na divokú jazdu, pri ktorej si nikto nemôže byť istý vôbec ničím.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

6. Smolu nosíš ty, láska

Päťdesiatnička Monika (Michaela Čobejová) má pocit, že v živote dosiahla všetky pre spoločnosť dôležité méty. Dieťa už má odrastené a ako workoholičke sa jej kariérne veľmi darí. S manželom má však stále spoločného menej a menej a v myšlienkach sa čoraz častejšie vracia do mladosti, kedy sa nebála vybočiť zo zabehnutých koľají a vedela oceniť krásu okamihu.

Monika sa rozhodne objaviť svoje dobrodružné ja a prihlási sa na kurz lezenia, ktorý organizuje Igor (Ivan Franěk). Igor je absolútnym protikladom Moniky – spontánny, až chaotický blázon, celoživotný dobrodruh bez sebareflexie a zmyslu pre zodpovednosť, ktorý sa zmieta v problémoch, za ktoré môže jeho ľahkovážny životný štýl.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

7. Zakladateľ

Skutočný príbeh muža, ktorý bol stelesnením amerického sna a vybudoval najznámejšiu sieť rýchleho občerstvenia na svete. V roku 1954 dostal Ray Kroc (Michael Keaton) objednávku na 6 mixérov na výrobu obľúbených mliečnych šejkov od bratov McDonaldovcov, ktorí prevádzkovali malú reštauráciu s hamburgermi v južnej Kalifornii.

Toto nezvyčajne veľké množstvo ho okamžite zaujalo a rozhodol sa, že dodávku vybaví osobne. Od tohto momentu sa začala písať história obrovského impéria McDonald, do ktorého dnes patrí neuveriteľných 35 000 pobočiek po celom svete.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

8. Invalid

Laco Hunder (Gregor Hološka) pracuje ako údržbár v múzeu, má rád svoj pokoj a ak mu nie je dopriaty, začína sa prejavovať jeho výbušná povaha. Preto niet divu, že jedného dňa vyhodí z okna milovanú vežu svojho dospievajúceho syna (Tadeáš Bolo). Syn utečie z domu a Lacova manželka Zdena (Helena Krajčiová) sa zaprisahá, že s ním už nikdy nebude hovoriť, pokiaľ sa syn nevráti.

Laco sa zúfalo pokúša o nápravu svojej chyby, pričom je presvedčený, že sa jedná len o synovu vežu. Nájde inzerát na novú, ale jeho snaha stroskotá, keď ho skupina malomestských mafiánov vyláka z mesta, okradne a zbije na smrť. Zhodou okolností Róm Gabo (Zdeněk Godla) zachráni Laca, ktorého mafiáni nechali zomierať na dne tmavej stoky. Lacov život je v troskách. Nikto mu neverí. Jeho rodina, spolupracovníci a dokonca aj polícia si myslia, že do kanála spadol, lebo bol jednoducho opitý.

Inšpirovaný westernom sa Laco rozhodne vziať právo do vlastných, údržbárskych rúk. A hoci pomsta je sladká a robí Lacovi dobre, skutočné víťazstvo získa, až keď si uvedomí, že tým najdôležitejším sú jeho manželka, syn a nový priateľ Gabo.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

9. Láska cez apku

Ania (Agnieszka Więdłocha) je mladá, krásna, romanticky založená, ale nie príliš sebaistá učiteľka, ktorá hľadá ideálneho partnera na internetových zoznamkách. Zhodou okolností večer na Valentína stretáva moderátora Tomka (Maciej Stuhr), ktorý moderuje populárnu, ale kontroverznú televíznu tolkšou.

Tomek obdivuje jej nenapraviteľný romantizmus a navrhne jej, aby sa stala hrdinkou jeho šou – ona si bude dohovárať rande cez internet a on vo svojom programe ukáže skutočnú tvár mužov flirtujúcich online a súčasne naivitu žien hľadajúcich tam svoj ideál. Aniine bláznivé zoznamovacie dobrodružstvá sa rýchlo stanú veľkým hitom. Avšak jedného dňa sa Ania nečakane stretne s ideálnym mužom – Antonim (Michał Czernecki).

Tomek je nútený svojou arogantnou šéfkou Oktawiou (Ewa Błaszczyk) udržať sledovanosť programu, preto sa mu zamilovanosť Anie vôbec nehodí. Majú totiž spolu dohodu, že ak sa Ania skutočne zaľúbi, z programu odíde. Ale je to naozaj iba riziko nižšej sledovanosti, čo Tomkovi vadí, alebo je za tým aj niečo iné?

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

10. After: Tajomstvo

Tessin (Josephine Langford) život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin (Hero Fiennes Tiffin) – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať… koniec?

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

11. Život pre samoukov

Klára (Jana Plodková) je aj po štyridsiatke v ľúbostných záležitostiach občas rovnako neistá a zmätená ako v osemnástich, akurát už to nevyzerá tak roztomilo. Jej manžel (Jaroslav Plesl) sa s ňou rozíde počas slávnostnej večere v deň 15. výročia svadby a kúpi si silnú, nablýskanú motorku. Klára si na oplátku kúpi nový bicykel a presťahuje sa k svojej mame (Zuzana Kronerová). Tá je excentrická, bezprostredná, dalo by sa povedať, že až bláznivá, ale neodpustí si typické rodičovské reči. Navyše, Klára akosi prestáva rozumieť svojej dospievajúcej dcére, ktorá začne rozprávať takmer výlučne po anglicky. A aby toho nebolo málo, Kláru si vezme „pod svoje krídla“ úspešná influencerka a „trénerka šťastia“ (Bára Seidlová), ktorá ju vedie k tomu, aby mala rada samu seba. K tomu patrí aj randenie s novými mužmi, čo zase so sebou prináša katastrofálne zážitky, plné trapasov. Ešte donedávna mala Klára svoj život celkom dobre naplánovaný, ale s tým je teraz koniec…

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

12. Hip Hop žije

Hip Hop žije sa za dekádu vypracoval na populárnu festivalovú sériu s multižánrovým záberom. Pri príležitosti 10. výročia nahliadnite spolu so stálicami domácej hip-hopovej scény do zákulisia podujatia v premiérovom filme.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

13. Správa

Ako utiecť z tábora, z ktorého sa nikto nemal vrátiť živý? Adaptácia knihy Alfreda Wetzlera – Čo Dante nevidel – o hrôzach, ktoré sa diali v Osvienčime a o správe, ktorú o tom napísali dvaja mladí slovenskí Židia. Filmové dobrodružstvo natočené podľa skutočnej udalosti.

7. apríla 1944 sa dvaja mladí slovenskí Židia, Alfréd Wetzler a Rudolf Vrba, ukryli v jame pod kopou drevených brvien v prísne stráženom tábore smrti v Osvienčime. Pri sebe mali zápisky o počtoch ľudí v transportoch, poznámky o fungovaní tábora a označenia nádob s cyklónom B, ktorý sa používal v plynových komorách. Cieľom úteku tak nebolo zachrániť si vlastný život, ale zabrániť umieraniu tisícov ľudí.

Keď sa im po troch dňoch podarilo z tábora utiecť a cez hory prejsť až na Slovensko, čakala ich tá ťažšia časť. Presvedčiť o týchto hrôzach zvyšok sveta. Ich správa o genocíde sa tajnými cestami dostala až do rúk Winstona Churchilla a Franklina D. Roosevelta a zasiahla do vývoja 2. svetovej vojny. Príbeh plný napätia a emócií osloví diváka napínavou drámou úteku, absurditou vývoja dejín, ale aj vnútornou silou muža, ktorý sa postavil proti zvrátenosti systému.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

14. Psia duša 2

Verný psí kamarát Bailey vedie spokojný život na farme svojho pána Ethana (Dennis Quaid) a jeho manželky Hannah (Marg Helgenberger). Má dokonca novú kamarátku, ich vnučku CJ (Abby Ryder Fortson). Jej matka Gloria (Betty Gilpin) sa však rozhodne dcérku z farmy odviesť. Keď sa Baileyho duša pripravuje na odchod z tohto sveta, Ethanovi sľúbi, že v novom živote dievčatko CJ určite nájde a ochráni za každú cenu.

A tak sa začína Baileyho dobrodružná cesta naprieč ďalšími životmi, ktoré sú naplnené láskou, priateľstvom a oddanosťou. Bailey, dospelá CJ a jej najlepší priateľ Trent sa napokon stretnú a spoločne prežívajú radosť i smútok, hudbu a smiech. Bailey navyše získa aj zopár úžasných odmien. Veď čo by psík ocenil väčšmi, než pocit, keď ho pán s láskou poškrabká na brušku?

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

15. Čeľuste: Ľudská návnada

Študentka Nat (Holly Earl) a jej štyria priatelia oslavujú semestrálne prázdniny na piesočnatých plážach v Mexiku. Po noci plnej alkoholu na úsvite ukradnú dva vodné skútre a vyrazia na more. Stane sa však vážna nehoda, pri ktorej si jeden z priateľov zlomí nohu. Kilometre od brehu sledujú, ako sa jeden z vodných skútrov potápa a druhý nechce naštartovať. Bez jasnej cesty domov sa kamaráti plavia po mori stále ďalej a ďalej, až napokon krv z otvorenej zlomeniny priláka krvilačné žraloky. Začína sa nemilosrdný boj na život a na smrť.

Film si môžete pozrieť na Voyo, TU.

Zdroj: Voyo

Prečítajte si aj:

Značky: