Ponúka väčší objem dát, zvýšila sa však aj cena.

4ka oznámila, že od 26. marca 2021 navyšuje objem dát v balíku DENNÉ NEKONEČNO. Ten doteraz obsahoval 10 GB dát, po novom bude ponúkať 15 GB dát. Zvyšuje sa však aj cena – z 1 eura na 1,50 eur.

Platnosť balíka je 24 hodín od momentu jeho aktivácie. 15 GB dát môžete využiť na území celej SR, 0,83 GB z balíka je možné využiť v rámci EÚ bez príplatkov.

Spôsob aktivácie vynoveného denného balíka DENNÉ NEKONEČNO ostáva bezo zmeny a to zaslaním SMS skráteného tvaru DN na číslo 950, alebo cez Moju zónu či aplikáciu Moja 4ka. Pre používateľov aplikácie Moja 4ka pribudne od 26. marca novinka v podobe zrýchlenej možnosti dobitia balíka iba cez jeden klik.

Pôvodný balík DENNÉ NEKONEČNO s objemom 10 GB za 1 euro bude platiť do 25. marca vrátane. Zákazníci, ktorí si stihnú aktivovať balík ešte pred týmto termínom, budú čerpať pôvodný balík za rovnakých podmienok. Od 26. marca bude k dispozícii len vynovený balík DENNÉ NEKONEČNO s navýšeným objemom 15 GB dát za cenu 1,50 eur.

Zdroj: 4ka

Prečítajte si aj:

4ka: Prehľad všetkých balíčkov. Poradíme, ktorý je pre vás najlepší (doplnené)

Značky:

Roman Kadlec

Roman Kadlec
Testujem inteligentné hodinky, robotické vysávače, smartfóny a herné zariadenia. Sledujte ma na sociálnych sieťach @roman_fitit