VIDEO TOUCHIT: 4ka prináša nové ceny paušálov TO. a začína predávať aj špičkové smartfóny (doplnené)

5

Štvrtý mobilný operátor prináša nové ceny paušálov TO., pridáva dáta v národnom roamingu a začína predávať špičkové smartfóny.

Po uvádzacej zvýhodnenej ponuke, v ktorej ponúka do konca apríla 2017 paušály TO. (Total Online) s 50 % zľavou z mesačného poplatku, 4ka na dnešnej tlačovke avizovala, že aj po jej skončení sa ceny nevrátia na pôvodnú úroveň. Operátor od 1. marca takisto začína s predajom moderných mobilných telefónov s novým paušálom so stovkami gigabajtov dát.

4ka na dnešnej tlačovke natrvalo znížila ceny svojich dátových paušálov. Ešte dva mesiace, teda do 30. apríla 2017, trvá akcia, počas ktorej môžu zákazníci získať všetky TO. za polovicu z pôvodnej výšky mesačného poplatku. Operátor však zverejnil nové ceny platné od 1. mája 2017. Tie sú o poznanie nižšie ako pôvodné.

Od mája 2017 tak Štvorkári zaplatia za balík TO.10 sumu 7,50 eur, TO. 15 bude stáť 10 eur a TO.∞ iba 20 eur mesačne. TO. nacesty S ostáva bez zmeny za pôvodnú cenu 10 eur a TO. nacesty L sa po tomto termíne už predávať nebude. V ponuke 4ky aj naďalej ostanú ponuky TO.naRok S aj TO.naRok L.

Nové ceny balíkov TO., ktoré sú platné od 1. 5. Všimnite si však nové parametre, ktoré už platia od 1. marca – balíky TO.10 a TO.15 ponúkajú teraz aj 1 GB dát v národnom roamingu

Balíky TO. aj s dátami pre národný roaming

Od 1. marca 2017 sa mierne upravuje obsah balíkov TO.10 a TO.15 v prospech používateľov. Tieto zmeny sa týkajú všetkých používateľov balíkov TO., nových aj existujúcich. TO.10 bude po novom obsahovať 11 GB dát na celom Slovensku (10 GB v sieti 4ky + 1 GB národný roaming) plus 100 minút/SMS z/do všetkých sietí v SR. Nový paušál TO.15 bude mať až 16 GB dát (z toho 15 GB v sieti 4ky) a 300 minút/SMS z/do všetkých sietí SR.

Súčasťou spomínaných paušálov už nebudú voľné minúty a SMS v medzinárodnom roamingu. V zahraničí však budú Štvorkári, ktorí využívajú TO.10, TO.15 alebo TO.∞, výhodne volať a SMSkovať za jednotnú cenu 4 centy rovnako ako na Slovensku.

4ka prináša nové balíky TO.sMobilom. Súčasťou balíka je balík to na 20 mesiacov a smartfón

Nový paušál + špičkový telefón

4ka rovnako od 1. marca 2017 pripravila ponuku, v rámci ktorej si bude môcť každý zákazník kúpiť k novej SIM karte Moja 4ka niektorý z nových paušálov TO.sMobilom.

Každý z nich bude obsahovať predplatené minúty, SMS a dáta na obdobie 20 mesiacov, plus si k tomu zákazník bude môcť vybrať nový špičkový mobilný telefón. Štartovacia ponuka obsahuje na výber iPhone 7, Samsung Galaxy S7, Huawei P9 alebo Lenovo Moto Z Play. Ide o štartovaciu ponuku, pričom operátor plánuje časom rozšíriť portfólio aj o zariadenia strednej triedy.

Nové paušály TO. s mobilom majú niekoľko variant, ktoré vychádzajú z obľúbených paušálov TO.10, TO.15 a TO.∞ a ponúkajú oproti nim výhodnejšiu cenu. TO.sMobilom si budú môcť zákazníci kúpiť na 33 vybraných pobočkách Slovenskej pošty alebo z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu www.4ka.sk.

Dôležité je uviesť, že za balík je potrebné zaplatiť jednorazovo. V prípade Huawei P9 TO.10 sMobilom teda zaplatíte 600 eur a dostanete telefón + balík TO.10 na 20 mesiacov. Aktuálne nie je možné zvoliť si vlastnú kombináciu telefónu a balíka TO., k dispozícii sú iba pevne dané kombinácie. Operátor v marci uvedie možnosť, ako si aktivovať niektorý z produktov TO.sMobilom aj pre existujúce SIM karty 4ky.

Úvodná ponuka TO.sMobilom. Aktuálne je pevne daná, takže konkrétny telefón je možné zakúpiť iba s daným balíkom TO. 4ka však plánuje produkt časom optimalizovať a prispôsobovať potrebám zákazníkov

Na článku spolupracoval Roman Kadlec

Prečítajte si aj:

4ka: Veľký prehľad všetkých balíčkov. Poradíme, ktorý je pre vás najlepší

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

5 komentárov

  1. Pingback: 4ka: Veľký prehľad všetkých balíčkov. Poradíme, ktorý je pre vás najlepší (doplnené) | TOUCHIT

Pridaj komentár