Keď Google umožnil vo svojej službe Hudba pridať 20 000 vlastných skladieb, išlo o malú revolúciu. Teraz je tu možnosť pridať až 50 000 vlastných súborov!

GP (1)

Pre tých, ktorí vyžadujú prítomnosť svojich hudobných súborov na viacerých zariadeniach, je tu možnosť celkom komfortne využiť práve službu Hudba. Výhodou no aj logickým krokom je, že zakúpená hudba v tomto obchode sa do limitu nezapočítava. Prečo vlastne uploadovať hudbu na cloud? Minimálne z dôvodu dostupnosti kdekoľvek je internet a takisto aj z pohľadu istej nezávislosti na použitom zariadení.

GP (2)

Máme skúsenosti aj z uploadu skladieb s veľkosťou cez 200 MB, ktoré predstavujú napríklad dvojhodinové mixy. Ich načítanie cez mobilný telefón je rýchle a dá sa povedať, že aj komfortné. Hrá tu najmä fakt, že pri výmene tabletu alebo telefónu, nemusíme nahrávať obsah znova. Rýchlosťou sa stále spustenie prehrávania alebo pohyb v skladbách nevyrovná použitiu skladieb priamo na pevnom disku. No aj tak odporúčame využiť túto možnosť. Jednak kvôli zálohe a kvôli vyššie uvedenej dostupnosti. Služba je pre všetkých, nepotrebujete mať aktivované predplatné. Postačí štandardný učet.

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.