Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete v novinových stánkoch. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať cez mobilnú aplikáciu už teraz. Objednajte si ročné predplatné od 19,90 eur teraz aj s  užitočnou príručkou Začíname so smartfónom. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Časopis samozrejme poputuje aj do vašich poštových schránok.


V novom dvojčísle január-február prinášame veľkú reportáž z výstavy CES v Las Vegas, kde sme videli naživo lietajúce taxíky a technológie, ktoré budú vládnuť svetu v nasledujúcom roku.

V novom čísle TOUCHIT sa pozrieme na to, ako sa bude vyvíjať technika, ale aj vzťah ľudí k nej v roku 2020. Pozrieme sa do výrobného závodu na to, ako sa vyrábajú televízory TCL. Poradíme, ako bezpečne mazať vaše dáta nedeštruktívnou a deštruktívnou cestou.

Otestovali sme aj čínske smartfóny, ktoré valcujú trh. Povieme si aj o 5G sieťach ktoré hýbu svetom a o tom, či nám ich elektromagnetické žiarenie skutočne škodí.

V našich súťažiach môžete zase vyhrať atraktívne ceny: hodinky Canyon, Nokia 3310, inteligentnú žiarovku či odolný hard disk ADATA. Zapojte sa do súťaží tu.

Využite teraz našu mimoriadnu ponuku ročného predplatného spolu s príručkou Začíname so smartfónom v našom eshope.  

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  

To však nie je všetko, čítajte ďalej, čo všetko za dozviete v najnovšom čísle TOUCHIT.

Strach z mobilných 5G sietí a realita

Máte pocit, že toho elektromagnetického žiarenia je už akosi príliš veľa? Obávate sa toho, že zvyšujúce sa frekvencie rôznych druhov bezdrôtových a mobilných sietí spôsobujú, alebo začnú spôsobovať nárast vážnych chorôb? Tento článok je práve pre vás. Umožní vám tieto informácie zaradiť do správnych súvislostí a aktuálneho poznania.

Vízie vývoja na rok 2020

V tomto článku sa pozrieme na to, ako sa bude vyvíjať technika, ale aj vzťah ľudí k nej v roku 2020. Postupne sa budeme venovať smartfónom, notebookom, televízorom, energii, hrám a elektromobilom.

Čínske smartfóny sa chystajú valcovať trh

V tomto teste sa nám zišlo celkovo 5 kusov smartfónov. Takto sme si na viacerých značkách vyskúšali, aká je mentalita čínskeho trhu a schopnosti zaujať. Základom je kombinácia poriadnej technologickej výbavy a nízkej ceny. Avšak smartfón nerobí len rýchly procesor a pekný zadný kryt. Bude treba viac.

Využite teraz našu mimoriadnu ponuku ročného predplatného spolu s príručkou Začíname so smartfónom. 

Nové vydanie už môžu naši predplatitelia čítať na svojom smartfóne či tablete a v týchto dňoch ho dostanú do svojich poštových schránok. Na vás ostatných čaká v novinových stánkoch  za 2,49 eura, alebo si môžete objednať ročné predplatné od 19,90 eura v našom eshope.  

Značky: