obalka_tien_nowatJe tu nové vydanie touchIT hard 2/2015. V ňom vám poradíme, ako môžete počúvať hudbu cez internet legálne a zadarmo.  Ak nakupujete cez internet, mali by ste si dať pozor na astroturfing. Na tento novodobý fenomén už doplatil nejeden používateľ. Neviete o čo ide? Prečítajte si nové vydanie touchIT hard.

Pozrieme aj ako sa darí jednotlivým výrobcom smartfónov a tabletov. Kto je jednotkou na trhu? Predstavíme exkluzívny LG G4 v koženom dizajne a v teste smartfónov dáme zabrať takým kúskom ako Acer Jade Z, Honor 4X, GSmart GX2, Huawei P8 či Lenovo A6000 a Lenovo S60. Pre hráčov sme okrem hernej rubriky nachystali nadupaný test herných strojov – ASUS G501JW, HP Omen 15, Lenovo Y50 a Y70 či MSI GT80 Titan. Ktorý notebook je najlepší?

Zrekapitulujeme aj konferenciu Build 2015, na ktorej Microsoft odhalil budúcnosť operačného systému Windows 10. Poradíme ako si môžete vytvoriť vlastný web, spravovať svoje heslá či zabezpečiť si Windows 8.1. Prinášame aj prehľad appiek, ktoré by nemali chýbať vo vašom telefóne a program ESET na mesiac zadarmo!

A nezabudnite. touchIT hard nájdete v stánkoch za 1,99 EUR a predplatné len za 10 EUR!

 

Herné a multimediálne notebooky

notasy_nowat

Čo je dnes vlastne herný notebook? Nuž sami výrobcovia majú len veľmi tenkú deliacu líniu medzi multimediálnym a herným svetom. Všetky testované notebooky sú multimediálne, označované ako stroje z hernej série. My sme ich prevetrali nielen na hrách, ale aj pri práci. Strihanie videa je to najmenej, čo od nich môžete očakávať. Sú to skutočne výkonné počítače a my v nich vidíme všestranné využitie. V novom touchIT hard sa dozviete, ako dopadli v našich testoch.

 

Ako počúvať hudbu cez internet legálne a zadarmo!

hudobne_sluzby_nowat

Existujú štyri základné spôsoby, ako počúvať hudbu. Rádio, CD alebo vinylová platňa, MP3 prehrávače a tzv. hudobné streamovacie služby. Ich názov nie je príliš atraktívny, avšak v posledných rokoch predstavujú čoraz obľúbenejší spôsob konzumácie pesničiek. Ich čaru sme prepadli aj my.

 

Astroturfing – informačná pasca na používateľa

astroturfing_nowat

Hľadáte recenziu nejakého hotela, služby alebo produktu na webe? Nadšené reakcie v príspevkoch používateľov nemusia byť vždy tým, čím sa zdajú. Stále rozšírenejším fenoménom je nekalá praktika známa ako astroturfing. Ako si na ňu dávať pozor?

 

Programy zadarmo a skvelé ceny v súťažiach!

Okrem toho, že si v tomto vydaní môžete stiahnuť program ESET Smart Security na mesiac úplne zadarmo, prinášame aj kopec ďalších úplných verzií pre našich čitateľov zadramo: Ashampoo WinOptimizer 11, Password Organizer 8, WebSite X5 Home 11. A v našich súťažiach môžete vyhrať skvelé ceny!

ceny_2_nowat

Značky: