Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete predaji.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete? Nové vydanie TOUCHIT

V novom vydaní TOUCHIT vám predstavíme naše vízie vývoja IT v roku 2022. Čo sa udeje na poli informačných technológií? Prinášame aj veľkú reportáž budúcnosti elektrických áut a dozviete sa aj o kryptomenovom šialenstve. Dočítate sa, aké ľudské orgány je už možné vytlačiť na biotlačiarni a ako sa vyvíjajú herné trháky.

Prinášame aj množstvo testov najnovších inteligentných hodiniek, ako sú napríklad Apple Watch 7. Vyskúšali sme aj nový iRobot Roomba j7+ a tiež 14-palcové herné notebooky. A deťom poradíme, ako tráviť Vianoce.

To však nie je všetko. Nové vydanie TOUCHIT je nabité informáciami, ktoré by ste nemali zmeškať.

V našich mesačných súťažiach zase hráte o sterilizátor zubných kefiek Oclean a množstvo ďalších cien. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 11-12/2021 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Pozrite sa, čo v novom vydaní TOUCHIT ešte nájdete:

 

Biotlačiarne a naša cesta k 3D tlači orgánov

Predstavte si svet, v ktorom zlyhávajúci orgán už nie je ortieľom smrti. Žiadne úpenlivé čakanie na vhodného darcu, ktorý zomrel z iných príčin. Doktor by vám urobil potrebné vyšetrenie, odobral vzorku buniek z kože alebo krvi a následne by vám behom pár dní nový funkčný orgán vložil do tela. Vaše nové srdce, obličku či pečeň, vytvorené priamo z vašich vlastných buniek. Vyzerá to ako sen, avšak na jeho zhmotnení s pomocou digitálnych výrobných metód v rámci 3D biotlače neprestajne pracuje veľký počet vedcov a inžinierov z celého sveta. A v posledných rokoch zaznamenávajú stále nové a nové úspechy.

Biotlačiarne

Ako sa vyvíjajú dnešné herné trháky a koľko to vlastne stojí?

Hranie špičkovej hry s výborným vizuálnym zážitkom, zaujímavým a prepracovaným príbehom a mnohohodinovým herným časom patrí k tým najkrajším relaxačným a pritom veľmi stimulujúcim činnostiam. Premýšľali ste už ale niekedy nad tým, koľko ľudí sa vlastne zúčastnilo na jej tvorbe, ako dlho to celé trvalo a koľko peňazí to vlastne stálo?

Herné trháky

Pozrite si budúcnosť elektrických vozidiel

Jedna z mála konferencií, ktoré sa tento rok konali naživo, bola výstava IAA v Mníchove. Boli sme tam naživo a videli sme na vlastné oči, aké trendy dominujú v oblasti elektrických automobilov.

Budúcnosť elektromobility
Značky: