Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete predaji.  Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu. Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu. Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete?

Ponoríme sa do sveta filmových trikov, dočítate sa, ako sa robia tie najzaujímavejšie vizuálne efekty. Pripravili sme aj letnú dovolenkovú tému. Ako si naplánovať dovolenku v predstihu, ísť autom? A čo s elektronikou počas leta? Na všetky tieto otázky zodpovieme v aktuálnom vydaní časopisu TOUCHIT. Prinášame aj prehľad streamovacích služieb a užitočné tipy, ako ich používať na počas dovolenky.

Otestovali sme najnovšie reproduktory a slúchadlá od JBL, Bang & Olufsen či Hama. A poradíme aj s výberom smartfónu do 450 eur. Ak neviete čo sú to podcasty a radi by ste sa to dozvedeli, potom si určite prečítajte článok Čo sú to podcasty a ako ich počúvať.

V našich mesačných  súťažiach zase hráte o lampu Goalzero či slúchadlá Niceboy a reproduktor HP. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 5-6/2022 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné, teraz iba za 12,50 eura>>

Pozrite sa, čo v novom vydaní TOUCHIT ešte nájdete:

ISE 2022: Profesionálna prezentačná technika

V Barcelone sa prezentovali predovšetkým displeje na komerčné použitie. V našej reportáži sa venujeme najmä produktom od spoločností Panasonic, Philips a Samsung.

Ušetrite čas a peniaze pri jazde na skútri

Hlavne v letných mesiacoch čoraz viac ľudí vo väčších mestách volí namiesto auta dopravu skútrom, bicyklom alebo motorkou. Platí to pri dochádzaní do práce, ale aj pri rekreácii. Zamerali sme sa na to, ako použiť túto formu mikromobility.

Honda Grom, Zdroj: TOUCHIT

Honda Grom, Zdroj: TOUCHIT

Naplánujte si dovolenku v predstihu

Svoju dovolenku si dnes s prehľadom naplánujete pomocou telefónu, a to vrátane dostupných atrakcií a pamätihodností. Všetky služby v tomto článku sa dajú použiť aj zadarmo a ak sa vám zapáčia, siahnete aj po prémiových službách za poplatok.

Leto

Chránime zariadenia počas leta

Telefón vám veľmi ľahko spadne na zem a v lete hrozí aj jeho poškodenie teplom. V tomto článku sme sa pozreli na ochranu elektroniky komplexne a poradíme, ako sa o ňu správne starať.

Ako si pobyt v prírode užiť naplno?

V tomto článku poradíme, čo si zobrať so sebou do prírody tak, aby ste sa nestratili a zároveň zrelaxovali čo najviac. Zistíte napríklad, ako si vybrať topánky, batoh, ošatenie, ale aj aké aplikácie si nainštalovať do svojho smartfónu.

Notebookové novinky: OLED budúcnosť

Trojica testovaných notebookov predstavuje dobrý obraz o tom, čo v tejto oblasti súčasný trh ponúka. Máte tu plastovú klasiku, ale aj špecializované zariadenia. Koncepčne sa notebook nemení, ale objavujú sa špeciality ako je notebook s dvoma displejmi, prípadne úplne inak navrhnutý touchpad.

ROG Zephyrus G14

Čo sú to podcasty a ako ich počúvať?

Podcasty sa stali veľmi obľúbeným formátom, ktorý sa dá dobre „konzumovať“ napr. aj počas šoférovania. V článku rozoberáme aplikácie na ich počúvanie a poradíme, ako si ich vychutnať čo najviac.

Philips Fidelio L3

 

 

Značky: