Nové vydanie časopisu TOUCHIT už nájdete vo vašej obľúbenej predajni tlače. Naši predplatitelia môžu aktuálne vydanie čítať tiež cez mobilnú aplikáciu.

Nové vydanie TOUCHIT je v predaji až do 20. apríla 2024
Nové vydanie TOUCHIT je v predaji až do 20. apríla 2024

Ak ste predplatiteľ, máte prístup do mobilnej aplikácie zadarmo. Aktivujte si aplikáciu tu.

V novom čísle nájdete množstvo informácií o tom, ako žiť zdravšie vďaka technológiám. Poradíme vám s výberom inteligentných hodiniek či smart náramku, prečo sa neoplatí kupovať si lacné hodinky s meraním EKG, aký cyklotrenažér si vybrať.

Poradíme vám aj aplikácie, ktoré vám pomôžu s cvičením alebo sledovaním ženského zdravia.

V súťaži môžete vyhrať smartkameru Niceboy či sonickú zubnú kefku. Zapojte sa do našich mesačných súťaží tu.

Nové vydanie TOUCHIT 1-2/2024 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné.

Teraz aj s darčekom – iON fénom Niceboy, smartkamerou či knihou. Cena predplatného začína už od 18,90 eura>>

Čo všetko v novom vydaní TOUCHIT nájdete?

CES 2024: V znamení umelej inteligencie

Výstava CES sa koná vždy na začiatku kalendárneho roka a následne určuje trendy na celý rok. Je to obrovské predstavenie noviniek, ktoré je ale značne orientované na regióny Severnej Ameriky. V našej reportáži prinášame novinky z oblasti spotrebnej elektroniky.

Syntetickí objavitelia nových svetov

Odvážiť sa tam, kam sa ešte nikto nevydal. Otvoriť brány, ktoré zostávali doposiaľ zavreté. Ak ste si doteraz mysleli, že objavovanie nového a hľadanie doposiaľ nemožného zostane naveky v ľudských rukách, veľmi ste sa mýlili. Systémy umelej inteligencie, založené na pokročilých hlbokých neurónových sieťach, to dokážu v nevídanom tempe, ktoré celkom premení vedu a výskum. Nie niekedy v ďalekej, či blízkej budúcnosti. Deje sa to všetko práve teraz.

Nad elektronikou nám rastie umelý mozog
Nad elektronikou nám rastie umelý mozog

Najlepšie aplikácie, s ktorými si zacvičíte aj doma

Návšteva fitnescentra nemusí byť úplne pre každého. Čoraz častejšie sa tak spoliehame na aplikácie v našich smartfónoch, ktoré dokážu zostaviť aj kompletný tréningový plán. V obchodoch s aplikáciami nájdete aplikácie pre úplných začiatočníkov, ktorí chcú stráviť cvičením maximálne pár minút denne. Aj pokročilí športovci dokážu naraziť na aplikácie, s ktorými svoj tréningový plán vylepšia. V tomto článku prinášame aplikácie určené pre obe tieto skupiny a naše skúsenosti.

fitness
Fitness

Smart cyklotrenažéry: Takéto bicyklovanie doma je zábava

Prívlastok smart nemajú iba telefóny, televízory, hodinky, ale aj cyklotrenažéry. Ide o zariadenia, ktoré v porovnaní so stacionárnymi bicyklami prinášajú pokročilejšie, realistickejšie, zábavnejšie a profesionálnejšie bicyklovanie na doma. Takýto sme v redakcii otestovali.

Cyklotrenažér Tacx

Najnovšie cenovo dostupné smartfóny od Xiaomi

Xiaomi začalo rok 2024 vo veľkom štýle. V januári uviedlo na trh celkovo 8 cenovo dostupných smartfónov v rámci značiek Redmi a POCO. Trojicu noviniek sme otestovali a v našom článku nájdete POCO M6 Pro, POCO X6 Pro a Redmi Note 13 Pro 5G.

Redmi Note 13 Pro 5G vs. POCO X6 Pro
Redmi Note 13 Pro 5G vs. POCO X6 Pro

Slúchadlá vhodné na športovanie

Spomedzi množstva slúchadiel na trhu nájdeme aj špecializované modely. Napríklad také, ktoré sú vhodné na športovanie a pohybové aktivity. Predsa len je dôležité, aby slúchadlá nevypadávali z ucha, držali čo najlepšie, ale zároveň nespôsobili prípadné zranenie

Sony InZone Buds WF-G700N
Sony InZone Buds WF-G700N

Ekosystém (nielen) Android zariadení

Ekosystém bol vždy prednosťou predovšetkým firmy Apple. Všetky jej produkty sú vzájomne prepojené a ak máte viacero zariadení tejto značky, je to pre vás výhoda. Všimli si to aj ostatné firmy zo sveta Android/Windows a idú tiež týmto smerom. Ekosystém je pritom otázkou konkrétnej firmy, aj keď do neho prispieva aj výrobca operačného systému.

armada android od googlu

Tipy a odporúčania na programy na správu hesiel

Mnohí používatelia neznášajú heslá a považujú ich za nutné zlo. Najmä, ak si k tomu pripočítame fakt, že viaceré služby vynucujú, aby ste si vytvorili komplikované heslo a používali unikátne heslo v každej službe. Bohužiaľ, akokoľvek sa to niekomu nemusí páčiť, nejde o rozmar prevádzkovateľov služieb, ale o nutnosť z hľadiska bezpečnosti používateľských dát. V tomto článku poradíme s výberom správcu hesiel.

Heslo Password

Nové vydanie TOUCHIT 1-2/2024 už nájdete v každom dobrom novinovom stánku. Najlepšou cestou, ako sa dostať k časopisu je predplatné.

Teraz aj s darčekom – iON fénom Niceboy, smartkamerou či knihou. Cena predplatného začína už od 18,90 eura>>

Značky: