Nové fotky ponúkajú doteraz najlepší pohľad na Huawei P50 Pro
Dátum predstavenia vlajkových lodí je stále nejasný.
Huawei počas najbližších týždňov predstaví vlajkové lode radu Huawei P50. Tie budú dostupné v troch modeloch – štandardnú P50-ku s rovným displejom doplnia modely P50 Pro a P50 Pro+ so zaobleným displejom a lepšou fotografickou výbavou.
Blížiace sa oficiálne oznámenie vlajkových lodí potvrdzujú aj nové fotografie, ktoré zverejnil používateľ @RODENT950 na sociálnej sieti Twitter. Tento leaker má dobrý prístup k informáciám z dielne Huawei a v minulosti už viackrát predčasne zverejnil dizajn alebo iné informácie o pripravovaných produktoch.
Smartfóny radu Huawei P50 dostanú nový dizajn zadného fotoaparátu. Dominantným prvkom budú dva pomerne veľké kruhy, v ktorých sú zabudované fotografické senzory. Štandardná P50-ka dostane tri zadné fotoaparáty, model P50 Pro ich bude mať štyri a P50 Pro+ ponúkne až päť senzorov.
Predpokladá sa, že telefóny radu Huawei P50 dostanú do výbavy procesor Kirin 9000 a operačný systém HarmonyOS. Práve sfinalizovanie operačného systému od Huawei sa často spomína ako možný dôvod oneskoreného predstavenia radu P50. Podľa najnovších informácií by sme sa mali telefónov dočkať v druhej polovici júna.
Huawei P50:
Huawei P50 Pro:
Huawei P50 Pro+:
Podobné články
TOP 10 najobľúbenejších filmov na internete – 51. týždeň
Smartfóny v roku 2026: viac odolné a vylepšenie fotografie cez AI
TCL na CES 2026 ukáže budúcnosť zobrazovacích technológií a AI ekosystémov
REDMI Note 15 Pro+ 5G: Klasika s podstatnými vylepšeniami (RECENZIA)
Najpredávanejšie smartfóny: Ako sa prejavili vianočné kampane? (NOVEMBER 2025)
VPN v Európe pod tlakom: EÚ zvažuje rozšírenie logovania dát