Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Vybrať si a kúpiť automobil od AAA AUTO môžete od soboty online, vydezinfikované auto vám zadarmo privezú domov

S nástupom ďalšieho lockdownu na Slovensku a uzavretím pobočiek autocentier AAA AUTO, spoločnosť posilnila predaj vozidiel online. Zákazníci si môžu prostredníctvom webových stránok vybrať alebo kúpiť automobil, ktorý im spoločnosť bezplatne doručí do miesta bydliska alebo na iné nimi vybrané miesto. V sieti autocentier AAA AUTO už od začiatku prvej vlny koronavírusu všetky vozidlá a pobočky pravidelne dezinfikujú a kontrolujú zdravotný stav všetkých svojich zamestnancov.

„Už na začiatku pandémie sme prijali súbor opatrení, ktoré zákazníkom umožňujú bezpečný nákup vozidiel. Po aktuálnom sprísnení vládnych opatrení sme pripravení dodržať najprísnejšie hygienické štandardy a zaistiť predaj vozidiel online, ktorý zostáva umožnený. Call centrum vybavujúce dopyty po vozidlách, ktoré si ľudia vyhľadávajú na internete, má momentálne posilnenú kapacitu. Taktiež sme posilnili aj kapacity na zaistenie doručovania automobilov,“ uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva AURES Holdings, prevádzkovateľa medzinárodnej siete autocentier AAA AUTO.

Vďaka rýchlemu prechodu na online predaje počas lockdownov spoločnosť AAA AUTO za celú dobu pandémie koronavírusu na Slovensku predala vyše 13 000 automobilov, v Českej republike 37 500, v Poľsku 12 500 a v Maďarsku 2 600 vozidiel.

Ľudia si môžu vybrať a zarezervovať vozidlá, o ktoré majú záujem na stránke www.aaaauto.sk. Následne sa na zelenej linke call centra 0800 100 100 s operátorom dohodnú na mieste
a čase odovzdania automobilu. Vydezinfikované vozidlo je následne pristavené na dohodnuté miesto.

AAA AUTO svoje vozidlá a pobočky pravidelne dezinfikuje a taktiež kontroluje zdravotný stav svojich zamestnancov. „Pokiaľ sa ľudia o kúpe automobilu ešte len rozhodujú, chcela by som pripomenúť, že individuálne cestovanie vlastným vozidlom namiesto verejnej dopravy je v dobe rôznych epidémií jedným z najúčinnejších opatrení, ktoré pomáhajú vyhnúť sa nákaze,“ doplnila Karolína Topolová.

AAA AUTO preto v súčasnej dobe rozšírilo svoju ponuku automobilov aj v sekcii vozidiel nižších cenových kategórií. „Na tisícky ďalších vozidiel teraz poskytujeme zľavy. Na zaobstaranie auta na splátky vám vieme u našich renomovaných partnerov zaistiť úvery výhodnejšie ako v banke,“ dodala Karolína Topolová.

Značky: