Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Virtuálny 7.1 surround zvuk a 50mm reproduktory poskytnú hráčom skvelý zážitok a umožnia im, aby sa ešte viac ponorili do hry.

Bratislava – 17. januára 2019 – ADATA® Technology, popredný svetový výrobca vysoko výkonných pamäťových DRAM modulov a NAND Flash produktov, dnes predstavil herný headset XPG EMIX H20. Vďaka virtuálnemu 7.1 surround zvuku, 50mm high-fidelity reproduktorom a RGB podsvieteniu ponúka EMIX H20 hráčom úplne novú úroveň herných zážitkov.

Odporúčaná koncová cena s DPH:

EMIX H20: 40 eur

Lepšia presnosť a hlbšie ponorenie do hry

Mať predstavu o tom, čo sa deje okolo, je základným predpokladom víťazstva v mnohých herných bitkách. Bez toho bude mať súper stále navrch a prekvapí najmä v nečakaných situáciách. EMIX H20 pomôže vychýliť citlivú ručičku herných váh vďaka virtuálnemu 7.1 surround zvuku. Ten umožní hráčom počuť priateľov aj súperov, nech sa už nachádzajú kdekoľvek, takže na nich budú používatelia vždy pripravení. V kombinácii s hi-fi reproduktormi s priemerom 50 mm zaistí headset EMIX H20 krištáľovo čistý zvuk so širokým rozsahom, excelentnou vernosťou a basami optimalizovanými pre slúchadlá.

Odľahčený design, nastaviteľný mikrofón a RGB podsvietenie

Okrem špičkovej kvality zvuku je dôležitou charakteristikou dobrých herných slúchadiel tiež pohodlné používanie. Najmä pre zapálených hráčov, ktorí ich majú na ušiach dlhé hodiny. Práve preto sú slúchadlá EMIX H20 odľahčené, takže ani pri dlhých herných večeroch neunavia hráčske uši priveľkou váhou. Okrem toho má EMIX H20 pohodlný nastaviteľný mikrofón, takže hráči budú hovoriť priamo do neho, a nebudú tak musieť svojim spoluhráčom opakovať dôležité pokyny. Ovládač obsahuje tlačidlá pre reguláciu hlasu alebo vypnutia mikrofónu, ale tiež pre ovládanie RGB podsvietenia s efektom dýchania. To vylepší hernú atmosféru a ešte aj dobre vyzerá.