Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, dnes predstavila smart power banky s displejom P20000D a P12500D. Obidva modely využívajú efektívne lihium-ionové batérie s dlhou výdržou, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky. Presnú informáciu o zostávajúcej energii obidve zariadenia ukazujú na displeji. Vďaka dvom konektorom s celkovým prúdom 2,1 A je možné rýchlo nabíjať hneď dve zariadenia súčasne. Obe power banky ponúkajú vysoký stupeň zabezpečenia zahrnujúci okrem iného šesť ochranných obvodov a obal odolný proti nárazom a ohňu. P20000D navyše obsahuje LED diódu, a môže tak plniť funkciu svetla. Vďaka vysokým kapacitám 20 000 mAh (P20000D) a 12 500 mAh (P12500D) sú obe power banky výborným riešením na cesty, poslúžia na niekoľko nabití telefónu, tabletu, slúchadiel, herných ovládačov a ďalších mobilných zariadení.

adata-p20000d-polozena-1_vyd2016_7_nowat

Digitálne displeje vás zbavia potreby veštiť

Majitelia P20000D a P12500D rýchlo zabudnú na neistotu spojenú s jednoduchými stavovými diódami alebo ukazovateľmi nabitia. Obidva produkty totiž obsahujú displeje, ktoré v percentách ukazujú stav nabitia príslušnej power banky. Vývojári ADATA sa tentokrát rozhodli poskytnúť užívateľom celkom presné informácie o stave nabíjania namiesto tradičného neurčitého prístupu.

adata-p20000d-1_vyd2016_7_nowat

Od smartphonov cez tablety a ešte ďalej vďaka dvom nabíjacím konektorom

Značná kapacita P20000D je plne dostačujúca pre 6,4 nabití priemerného smartphonu alebo 1,8 nabitia priemerného tabletu. U oboch modelov je nabíjanie pohodlnejšie vďaka použitiu dvoch USB konektorov s celkovým výstupným prúdom až 2,1 A, takže používatelia môžu nabíjať dve zariadenia súčasne, a šetriť tak svoj čas, či už nabíjajú telefón, tablet, herný ovládač, bezdrôtové slúchadlá, alebo akékoľvek iné zariadenie.

Bezpečnosť vo vnútri i navonok

P20000D a P12500D chránia svoji užívateľov, nabíjané zariadenia i životné prostredie. To všetko vďaka starostlivo vybraným batériám a obalu odolnému proti nárazom, vibráciám a ohňu. Komplikované ochranné obvody zaisťujú ochranu proti prebitiu, prehriatiu, prúdovému preťaženiu, nedostatočnému odberu, prílišnému vybitiu a skratu. K bezpečnosti prispieva i možnosť využiť P20000D vďaka jasne svietivej LED dióde tiež ako užitočnú baterku.

Značky: