Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM a NAND flash produktov, dnes predstavuje niekoľko produktov, ktoré zjednodušia rozšírenie konektoru USB-C.

Prepájajú USB-C konektor s konektormi ako je USB-A alebo HDMI, ale i niektorými archaickými, ako je VGA (D-sub). ADATA je presvedčená, že USB-C predstavuje pokrok a je prínosom pre používateľov. Konektor USB-C sa jednoducho zasúva, prináša rýchlejšie dátové prenosy a vyššiu kvalitu prenášaného signálu. Vďaka novým adaptérom, káblom a rozbočovačom môžu používatelia jednoducho pripájať prístroje s USB-C k radu zariadení so staršími konektormi. Všetky káble a adaptéry sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje optimálne prenosové vlastnosti.

Prenos dát: USB-C OTG Reader a USB-C Hub

16-11-01-adata-usb-c-video-2_web2016_8_nowat

USB-C OTG Reader kombinuje v jednom kompaktnom tele konektory USB-C, USB-A a čítačku microSD/SDXC/SDHC, a zásadne tak zjednodušuje prístup k dátam. Ponúka excelentný spôsob, ako prenášať dáta a prepájať rôzne zariadenia. Konektory USB-C, USB-A a HDMI sú napájané, takže môžu pripojené zariadenie nabíjať. Konektor HDMI umožňuje zobrazovať obsah z notebookov či smartphonov na televízii, a zahrnutie konektoru USB-A zvyšuje kompatibilitu s nespočetným množstvom starších zariadení.

Video konektivita: USB-C na HDMI a VGA

16-11-01-adata-usb-c-kabel_web2016_8_nowat

ADATA uvádza na trh adaptér, ktorý prevádza digitálny i analógový obsah z USB-C do podoby vhodnej pre zariadenia s HDMI alebo VGA. Produkty zjednodušujú prepojenie smartphonov, notebookov, tabletov a ďalších prístrojov s USB-C v podstate s akýmkoľvek zariadením s video vstupom, napríklad televízorom, set top boxom, hernou konzolou alebo audio/video prijímačom. Adaptér USB-C na VGA sa môže stať veľmi užitočným pre všetkých, ktorí potrebujú niečo premietať na starších projektoroch.

Prenos plný energie: USB-C kábel a adaptér

ADATA USB-C káble sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia ohýbanie, krútenie alebo ťahanie. Špičkové materiály zvládnu príkon až 100 W tiež vďaka integrovanému E-MARK kontrolóru, čo zrýchľuje nabíjanie zariadenia a umožňuje plnohodnotný prenos podľa štandardu USB 3.1 Gen 2 pro UHD 4K bez vyrovnávacej pamäte. Okrem toho ADATA uvádza kompaktný USB-C na USB-A adaptéry. S ich pomocou premeníte ktorýkoľvek z miliárd celosvetovo rozšírených USB-A káblov na moderný otočný USB-C kábel.

Značky: