Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť Rolls-Royce Motor Cars predstavila svoj zámer vymenovať spoločnosť CARTec Group oficiálnym predajcom vozov Rolls-Royce na území Českej republiky.

Nové dílerstvo ponesie názov Rolls-Royce Motor Cars Prague a bude sídliť na začiatku Parížskej ulice, jednej z najprestížnejších adries v českej metropole. Práce na novom showroome už začali, slávnostne otvorený bude na jar roku 2016.

„Pre budúci rozvoj značky Rolls-Royce v regióne strednej a východnej Európy, ktorý zaznamenal úspešný ekonomický rozvoj, má Česká republika strategický význam,“ povedal na tlačovej konferencii James Crichton, riaditeľ Rolls-Royce Motor Cars pre Európu. „Sme presvedčení, že v spoločnosti CARTec Group sme našli toho najlepšieho možného partnera. Ako rodinný podnik CARTec dokonale zapadá do našej filozofie a vďaka bohatým skúsenostiam v segmente luxusných vozidiel má táto spoločnosť skvelé predpoklady pre to, aby zo svojho pražského showroomu rozvíjala udržateľné podnikanie v celej strednej Európe, „dodal Crichton.

Značky: