Ako mazať fotky cez WhatsApp?

0

Novú funkcionalitu priniesla posledná aktualizácia tejto aplikácie.

Nainštalovať si ju môžete aj vy, neprehliadnite ju v Obchode Play. O tom, že aplikácia umožní jednoduchšie odstraňovanie fotiek, sme informovali. Teraz sme si funkciu mohli vyskúšať priamo.

Po inštalácii poslednej aktualizácie zo dňa 9. 11. 2020 pribudla v nastaveniach nová funkcia. Kliknite na tri bodky v hlavnom okne aplikácie. Prejdite do menu Nastavenia – Úložisko a dáta. Hneď prvá položka v zozname s názvom Spravovať úložisko vás zavedie do prehľadu dátového obsadenia WhatsAppom voči dostupnému miestu vo vašom smartfóne.

Tu po jednotlivých konverzáciách môžete zobraziť súbory, ktoré ste v nich prijali a tie buď odstrániť postupným výberom alebo ich odstraňovať naraz podľa veľkosti.

Zdroj: vlastné

Prečítajte si aj:

WhatsApp prinesie samodeštrukčné správy: Ich obmedzenia sú sklamaním

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Pridaj komentár