Ako odstrániť pozadie z fotky?

1

Editory fotografií to síce dokážu tiež, no máme pre vás ešte jednoduchší postup.

Musíte len prijať to, že fotografiu nahrávate na server. Služba removebg je vynikajúca. Stačí potiahnuť obrázok do okna prehliadača a nahrať fotografiu. Následne ju jedným kliknutím necháte spracovať a dostanete výsledok.

Ten si potom môžete stiahnuť naspäť do počítača. Rozhodne ju odporúčame vyskúšať. V našom prípade sme boli s výsledkami nadmieru spokojní.

Odporúčame ju aj vám. Je ale pravda, že občas natrafíte na fotku, z ktorej sa pozadie odstraňuje ťažšie. Nie vždy to bude fungovať, závisí od toho, ako ste odfotený. Avšak pri typických portrétoch s rozmazaným pozadím budete mať veľký úspech. Poradí si ale aj s fotkami bez rozostreného pozadia.

Prečítajte si aj:

Fotky Google: Niektorým priečinkom bola automaticky vypnutá synchronizácia. Skontrolujte si nastavenia

Značky:

O autorovi

Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy a videá notebookov, telefónov, slúchadiel, reproduktorov, tlačiarní alebo softvérových služieb či gadgetov. Pod taktovkou trance a deep house pribudne každý deň na "digitálnom papieri" pár nových riadkov. A keďže sa zatiaľ nikto na moje texty nesťažoval, hudobný štýl je môj piaty element.

Jeden komentár

Pridaj komentár