Opravy telefónov nás v redakcii zaujímajú. Hlavne porovnanie medzi autorizovanými a neautorizovanými servismi. Pripúšťame, že dostať sa s kamerou do akéhokoľvek servisného strediska nie je je jednoduché, ale nám sa to darí. Teraz sme navštívili servisné stredisko spoločnosti Samsung v Bratislave a sledovali sme jednu z najčastejších opráv – výmenu displeja.

V našom videu uvidíte, ako sa telefón prijíma do opravy, ako sa po zohriatí otvára, ďalej ako sa mení displej spolu s ďalšími komponentami a tiež batériou. Nás zaujímal aj spôsob preverenie odolnosti proti prenikaju vody do telefónu a celý systém testov.

Vo výsledku potom opravený telefón odchádza k zákazníkovi v takom stave, ako bol hneď po jeho nákupe. Pozor na to, že pri tejto oprave primárne nebudú zachované dáta z telefónu.

Zaujímali ste sa v diskusii o ceny týchto opráv a tieto sme si aj vypýtali

Garantovaná maximálna cena opravy displeja

Pripravili sme pre vás špeciálny cenník Max Price na pozáručné opravy rozbitých displejov pre prémiové výrobky Samsung Galaxy S8, S8+, Note 8, S9, S9+, Note 9, S10, S10e, S10+, A50. Samsung garantuje maximálnu cenu opráv displejov v rámci našich vybraných autorizovaných zákaznických centier.

 
ModelMaximálna cena
Galaxy A50110 €
Galaxy S10281 €
Galaxy S10e216 €
Galaxy S10+297 €
Galaxy Note9289 €
Galaxy S9266 €
Galaxy S9+290 €
Galaxy Note8289 €
Galaxy S8265 €
Galaxy S8+289 €

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.