Ako sa opravuje telefón Samsung Galaxy S10 v autorizovanom servise? Doplnené o ceny opráv (VIDEO TOUCHIT)

16

Opravy telefónov nás v redakcii zaujímajú. Hlavne porovnanie medzi autorizovanými a neautorizovanými servismi. Pripúšťame, že dostať sa s kamerou do akéhokoľvek servisného strediska nie je je jednoduché, ale nám sa to darí. Teraz sme navštívili servisné stredisko spoločnosti Samsung v Bratislave a sledovali sme jednu z najčastejších opráv – výmenu displeja.

V našom videu uvidíte, ako sa telefón prijíma do opravy, ako sa po zohriatí otvára, ďalej ako sa mení displej spolu s ďalšími komponentami a tiež batériou. Nás zaujímal aj spôsob preverenie odolnosti proti prenikaju vody do telefónu a celý systém testov.

Vo výsledku potom opravený telefón odchádza k zákazníkovi v takom stave, ako bol hneď po jeho nákupe. Pozor na to, že pri tejto oprave primárne nebudú zachované dáta z telefónu.

Zaujímali ste sa v diskusii o ceny týchto opráv a tieto sme si aj vypýtali

Garantovaná maximálna cena opravy displeja

Pripravili sme pre vás špeciálny cenník Max Price na pozáručné opravy rozbitých displejov pre prémiové výrobky Samsung Galaxy S8, S8+, Note 8, S9, S9+, Note 9, S10, S10e, S10+, A50. Samsung garantuje maximálnu cenu opráv displejov v rámci našich vybraných autorizovaných zákaznických centier.

 
ModelMaximálna cena
Galaxy A50110 €
Galaxy S10281 €
Galaxy S10e216 €
Galaxy S10+297 €
Galaxy Note9289 €
Galaxy S9266 €
Galaxy S9+290 €
Galaxy Note8289 €
Galaxy S8265 €
Galaxy S8+289 €

Značky:

O autorovi

Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a tiež videoreportáží. Snažím sa byť na každej lepšej tlačovke či už na Slovensku alebo v zahraničí. Mám rád fotografovanie a tiež cestovanie.

16 komentárov

 1. Len preto, aby ste otestovali servis, vám „nedopatrením“ padne mobil na beton. Veľmi smutné. Ničíte funkčnú vec a vytvárate zbytočne elektro odpad. To je priam úmyselné poškodzovanie životného prostredia. Video som ani nedopozeral. Rád čítam tento web, ale za toto palec dole.

 2. Žiadny zbytočný elektroodpad sme týmto videom nevytvorili. Tento telefón mal pokazený displej, bola by sa menil tak či tak. Keď si pozriete detailne video, prídete na to

  • A kde je tá oprava? To bola výmena a nie oprava. Ja som videl len reklamu a omáčky okolo toho. To neboli opravári ale „vymieňači“. Oprava je niečo úplne iné ako toto čo ste prezentovali.

   • Ukázali sme vám, ako presne vyzerá servisný zákrok po tom, ako sa dostane telefón do servisného strediska. Prasknutý displej sa rieši výmenou displeja, ak máme iný spôsob jeho opravy, prosím o informácie, kde ho môžem nahrať – adresa tohto strediska, mail na kompetentnú osobu.

  • Ďakujem za vysvetlenie. To znamená, že keď už je mobil s poškodeným displejom, tak ho treba ešte párkrát otrieskať o zem, veď aby bolo cool video. Chcel som len vyjadriť nesúhlas s ničením vecí, rovnako ako to predvádzate v Crash teste robotických vysávačov.

 3. Dobry den, dakujem, velmi prijemne video. Kolko priblizne stoja opravy v autorizovanom servise? Pocul som ze existuje pripoistenie telefonu pri kupe, ktore by malo zahrnat rozne nadstandartne sluzby. Napr.3x bezplatna vymena poskodeneho displeja. Neurobili by ste video kde by boli tieto a ine podobne sluzby vysvetlene?

 4. Keď ti vymenia brzdy na autě, to je, alebo nieje oprava… Boha jeho, pod každým článkom sa nájde dement, čo vie len držkovať.. Alebo dvaja, Ty a JULO

 5. Ak sa vyjadrujem pod nejaký článok, tak vždy slušne a vecne. To sa o Vás nedá povedať. Tak prosím, neurážajte. Ale to je asi Vaša bežná úroveň vyjadrovania.

Pridaj komentár