Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Keď doslúži stará práčka, príde na rad dilema, akú si vybrať.

Klasický panelákový byt nedáva veľké možnosti a väčšina ľudí preto siaha po rovnakom druhu, aký mali v minulosti. Na trhu sú však k dispozícii dva varianty – spredu plnená alebo zvrchu plnená. Pri výbere by ale nemal hrať hlavnú rolu práve tento faktor.

„Zvrchu plnené práčky boli v minulosti obľúbené najmä z dôvodu kompaktného tvaru a nenáročnosti na priestor. Tento trend sa postupne zmenil a do popredia sa dostali spredu plnené modely. Na trhu je však k dispozícii niekoľko variantov, ktoré svojimi rozmermi, objemom, či funkciami odzrkadľujú preferencie zákazníkov,“ uviedla Dana Vitoušová, produktová HA špecialistka zo spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Aj kúpeľňa v malom panelákovom byte tak vie pojať spredu plnenú práčku, ktorá svojou hĺbkou nezasahuje do malého priestoru a navyše poskytne množstvo úložného priestoru nad ňou. Zároveň však nestráca na kapacite. Keď ste sa už rozhodli pre jeden alebo druhý variant, prichádzajú na rad technológie. Pranie by už totiž nemalo byť komplikovanou záležitosťou, naopak – malo by nám uľahčovať domáce práce. Samsung preto ponúka niekoľko technológií, ktoré nám to umožňujú a zároveň predlžujú životnosť spotrebiča a samotných tkanín.

Nová pračka s lákavým bonusom

Zákazníkov značky Samsung navyše poteší jarná bonusová akcia. V období od 15. apríla do 4. júna 2017 je možné využiť cenové zvýhodnenie celkovo na 16 vybraných modelov práčok, na ktorých ušetria 55 €. Bonus je možné uplatniť na vybraných predajniach na území Českej republiky a Slovenska prostredníctvom jednoduchej registrácie na www.samsung-bonus.eu. Vyberte tak výhodne správnu práčku pre vašu domácnosť.

AddWash

Podľa prieskumu spotrebiteľského správania z roku 2015 je pre viac ako 85 % zákazníkov možnosť pridania bielizne počas pracieho cyklu ich skrytým želaním. Revolučná funkcia AddWash nových práčok Samsung prináša riešenie v podobe AddWash dvierok. Tá umožňujú pridať oblečenie kedykoľvek v priebehu pracieho cyklu. Stačí stlačiť tlačidlo Pauza, otvoriť AddWash dvierka, vhodiť zabudnutý kus oblečenia a následne pokračovať v praní. Ďalším prínosom je možnosť pridať bielizeň alebo aviváž až v určitej fáze prania, napr. počas plákania alebo odstreďovania.

Technológia EcoBubble

Technológia EcoBubble zaručuje kvalitné a šetrné pranie vďaka aktívnej pene, ktorá vzniká obohatením pracieho kúpeľa (zmesi pracieho prostriedku a vody) o kyslík, čím sa aktivujú účinné látky pracieho prostriedku (enzýmy) už pri nižších teplotách. Tam, kde ste boli zvyknutí prať na 60 °C, môžete teraz prať na 40 °C s rovnakým výsledkom. Vďaka tomu je prací cyklus ku tkanine šetrnejší, a navyše ušetríte veľké množstvo energie. Všetko bude vyprané maximálne šetrne a bez kompromisu.

Digitálny invertorový motor

Digitálny invertorový motor zaručuje vyššiu energetickú účinnosť, minimálny hluk a výnimočne dlhotrvajúci výkon, ktorý je certifikovaný životnosťou na 20 rokov. Tento motor využíva magnety pre tichší chod a spotrebováva menej energie ako univerzálny motor. Vďaka tomu nedochádza k mechanickému treniu a opotrebovaniu jeho súčasťou.

StayClean Drawer

Špeciálne navrhnutá funkcia vodného oplachovania dávkovača zaručí, že v ňom nezostanú usadeniny pracieho prášku ani aviváže a všetko bude využité pri praní. Zakaždým, keď sa dostane prostriedok do bubna, spustí sa funkcia StayClean Drawer, ktorá dávkovač prepláchne. Táto funkcia je súčasťou práčok Samsung radu WW5000J.

Funkcia Bubble Soak

Pomocou funkcie Bubble Soak odstránite veľmi odolné škvrny napríklad od jedla, make-upu, trávy či krvi. Funkcia Bubble Soak trvá 30 minút, zadáva sa pred zvolený program, a dochádza počas nej k intenzívnemu pôsobeniu aktívnej peny na tkaninu.

Funkcií a technológií, ktoré ponúkajú práčky Samsung, je oveľa viac. Záleží na preferenciách a osobných potrebách každého užívateľa.

Značky: