Už vás sme informovali o tom, že na marec predstavuje Telekom balík Nekonečné dáta. V rámci neho môžete od 1. do 31. marca minúť až 1000 GB mobilných dát. Prirodzene, musíte byť zákazníkom Telekomu. To je na slovenské pomery naozaj nevídaná akcia a my sme si ju aktivovali hneď 1. marca.

Jediný spôsob, ako to sa k tomuto balíku dostať, je práve mobilná aplikácia Telekom. Ak ju nemáte, nainštalujte si ju. Výnimkou sú len B2B zákazníci B2B (SME, TA/LA segmenty), kde sa balík aktivoval automaticky.

Google Play
App Store

Ideálne je byť pri aktivácii balíka pripojení na mobilných dátach, vtedy je overovanie používateľa automatické. V prípade, že sa budete k aplikácii pripájať cez Wi-Fi sieť, môže tu byť dodatočné overenie cez SMS alebo inou formou.

V aplikácii si vyhľadajte v položke Produkty váš program, kliknite naň a zvoľte Správu produktov. Medzi dátovými balíčkami je aj jednorazový aj v ponuke Bezplatne. Kliknite naň a dostanete sa k výberu balíčkov, z ktorých si vyberiete práve ten bezplatný označený ako Nekonečné dáta.

Teraz už stačí len potvrdiť výber a Nekonečné dáta sa priradia k vášmu programu. O tom, že sa tak stalo môžete informovať svojich známych napr. na sociálnych sieťach a poradiť im, aby tak tiež urobili. Aj oni si potom môžu vyskúšať, ako chutia Nekonečné dáta.

 

Teraz už môžete užívať porciu 1000 GB až do 31. marca. Spomínaný proces je možné urobiť len jeden krát počas marca. Ak by ste teda minuli 1000 GB (pravdepodobne ste nový operátor na Slovensku), už ďalej idete zo svojich pôvodných dát alebo z balíkov, ktoré sú bežne v ponuke a sú platené.

Toto sú dáta, ktoré môžeme spotrebovať počas marca

Toto sú dáta, ktoré môžeme spotrebovať počas marca

Na záver ešte poznámka ako je to s týmito dátami v zahraničí, hlavne v krajinách EU. Balík Nekonečné dáta nemá na zvýšenie objemu dát v zahraničí efekt – ak ste mali v krajinách EÚ doteraz limit 500 MB, máte ho aj v marci. Ak ste mali 40 GB, aj to stále platí. Z balíka sa teda v zahraničí čerpajú dáta z balíka, limit sa ale nezvyšuje.

Získaný balík dát alebo jeho časť nie je možné darovať inému zákazníkovi Telekomu. Akcia sa pritom evidentne netýka predplatených kariet Easy. Tým ale v marci môžete pokojne darovať celý váš pôvodný objem dátové ho balíka, čo sa dá.

Viac o akcii Nekonečné dáta v Telekome

Telekom prichádza v marci s nekonečnými dátami. Vyskúšajte si ako to chutí

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.