Nová záplata prináša, zdá sa, viac problémov ako úžitku.

Aktualizácia s označením KB4517389 priniesla problémy s ponukou Štartspustením prehliadača Edge. Ako upozorňuje server MSPoweruser, teraz sú objavené ďalšie problémy. Jeden silnejšieho kalibru – zapríčiňuje „modrú obrazovku smrti“.

Zaujímavé je, že iba na prenosných počítačoch. Používatelia hlásia BSOD na notebookoch, nie však na stolných počítačoch. Chyba sa môže prejaviť pri použití ponuky menu v spriaznených aplikáciách. O aké aplikácie ide a kedy BSOD nastane, je teda ťažké predpovedať.

Druhá chyby spôsobuje nesprávne renderovanie grafiky v aplikáciách hľadania vo Windows a Google Chrome. Touto chybou sú zasiahnutí používateľa s grafickým ovládačom Intel DCH vo verzii 26.20.100.7157.

Používatelia ďalej hlásia chybné zobrazenie obrázkov vo Worde, čiernu obrazovku pri prácu s prehliadačom Chrome alebo napríklad zobrazujúci sa znak X v dialógových oknách a odkazoch, konkrétne v prehliadači Internet Explorer.

Zdroj: MSPoweruser

Prečítajte si aj:

Kedy skončí podpora pre váš Windows 10?

Michal Reiter

Michal Reiter
Notebook, smartfón, slúchadlá a ja - toto je zostava, vďaka ktorej pod mojimi prstami vznikajú recenzie aj detailné testy.