Aktualizované Exinda Management Center s novou reportovacou funkčnosťou

0

Agregované reporty šetria čas IT správcov a poskytujú lepší  prehľad o firemnej sieti

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, predstavila inovované Exinda Management Center, jednotné centrum na správu zariadení Exinda prevádzkovaných vo firemných sieťach. Nová aktualizácia prináša hlavne robustné reportovacie nástroje umožňujúce IT administrátorom prezentovať dáta z jedného či viacerých zariadení v jednom agregovanom reporte.

Exinda Management Center ponúka IT profesionálom schopnosť centrálne administrovať najrôznejšie sieťové politiky a spravovať konfigurácie hardvérových zariadení, ktoré sa starajú o sieťovú prevádzku a hladký chod aplikácií v rôznych lokalitách organizácie. K funkčnostiam správy teraz pribudli aj možnosti multi-tenantného reportovania v reálnom čase.

K hlavným inováciám patria:

  • Centralizované reporty dostupné na jedno kliknutie;
  • Agregovaný súhrn WAN spojení pre všetky zariadenia v rámci jednej organizácie či zákazníka;
  • Súhrnný report znázorňujúci top 10 najvyužívanejších URL adries užívateľmi organizácie;
  • Ďalších 20 nových či vylepšených reportov vrátane súhrnov najvyužívanejších aplikácií, externých prístupov, interných prístupov a pod.

„Aby administrátori získali reporty zo spravovaných zariadení, museli sa doteraz vzdialene pripájať ku každému zariadeniu zvlášť,“ povedal Jozef Kačala, Sales Engineer pre EMEA a APAC v GFI Software. „Inovovaný reportovací engine v Exinda Management Center teraz umožňuje získať dáta zo všetkých zariadení naraz, čo významne šetrí čas IT administrátorov, zlepšuje prehľad o sieťovej prevádzke a dovoľuje efektívnejšie riadiť výkonnosť celej siete.“

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>