Google vydal ďalšiu verziu aplikácie.

Verzia Android Auto 6.2 sa začína dostávať prostredníctvom Google Play do prvých zariadení a ako obvykle, protokol zmien nie je zverejnený, takže je zatiaľ ťažké povedať, čo bolo v tejto aktualizácii vylepšené a opravené. Aj keď sa dozvieme viac o zmenách neskôr, keď si aktualizáciu nainštaluje viac používateľov, stojí za zmienku, že tieto verzie zvyčajne obsahujú dôležité opravy chýb a vylepšenia výkonu, z ktorých niektoré riešia dlhodobé problémy. Pravdupovediac, Google má teraz v Android Auto čo naprávať.

Existuje šanca, že Android Auto 6.2 vyrieši aj chybu, ktorá spôsobuje odpojenie aplikácie po úplnom nabití telefónu. Google nedávno chybu uznal a prisľúbil opravu, takže je vysoká pravdepodobnosť, že už táto verzia vyrieši značnú časť známych problémov. Súčasne existuje niekoľko ďalších, ktoré sa Google snaží opraviť, a to nie v samotnom systéme Android Auto, ale v predinštalovaných komponentoch, ako je napríklad Google Asistent. 

Pokiaľ chcete preveriť, čo bolo v novej verzii opravené alebo vylepšené, počkajte, pokým bude nová verzia 6.2 dostupná v Obchode Play, alebo si nainštalujte APK súbor z tohto odkazu.

Zdroj: Autoevolution

Prečítajte si aj:

Vydláždite si cestu domov cez Android Auto (RECENZIA + VIDEO)

Peter Hupka

Peter Hupka
Každý deň sledujem aktuálne dianie v technologickom svete a vyberám tie najzaujímavejšie témy pre náš web.