Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spoločnosť ANTIK Telecom, popredný poskytovateľ telekomunikačných služieb a televízneho obsahu, prichádza s novou službou pre svojich zákazníkov. K aktuálnemu spravodajstvu sa teraz dostanú zákazníci jednoducho a rýchlo prostredníctvom hlavného menu v set-top boxoch.

Nová informačno-spravodajsko-zábavná služba je prístupná pre všetkých zákazníkov, ktorí majú ANTIK TV BOX a využívajú ktorýkoľvek z balíkov televíznej ponuky. „Dlhodobo sa snažíme skvalitňovať naše služby pre zákazníkov a týmto krokom sa nám opäť podarilo priniesť im niečo navyše. Pridanou hodnotou je informovanosť v reálnom čase, zákazník sa ľahko dostane k informáciám z domova i zo zahraničia, nechýbajú ekonomické správy, ale aj zaujímavosti z kultúry či šoubiznisu,“ uviedol produktový riaditeľ ANTIK Telecom Vlastimil Lakatoš.

Súčasťou novej služby istream.sk sú aj autorské video relácie z TV SPARK, ktorá okrem dokumentov prináša tiež autorské rozhovory a diskusie so zaujímavými ľuďmi zo všetkých oblastí života. Skúsená moderátorka Martina Comisso napríklad vo svojej relácii Aj ľudia sú politici predstavuje politikov trocha ináč, súčasťou TV SPARK sú však aj iné atraktívne talkshow.

Nová informačná služba je výsledkom kombinácie technologickej vyspelosti ANTIKu a aktuálneho spravodajstva istream.sk. „Webový portál je určený pre všetkých, ktorí chcú mať prístup k aktuálnym a objektívnym informáciám. Podporujeme kreatívnu diskusiu, pretože si myslíme, že prispieva k väčšiemu porozumeniu sveta okolo nás a čo je veľmi dôležité, buduje modernú generáciu s otvorenou mysľou,“ povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ IFC Media. „Spolupráca s ANTIKom nám cez online moderné komunikačné technológie, ktoré ANTIK implementoval, zabezpečí prístup k najnovším informáciám nielen pre webových čitateľov www.istream.sk, ale rovnaký zážitok dosiahnu aj klienti služby ANTIK TV prostredníctvom ich  set-top boxov. Snažíme sa robiť istream.sk spôsobom, aby sa v krátkom čase dostal medzi TOP 20 spravodajských webov na Slovensku. Spolupráca s ANTIKom nám k tomu môže len napomôcť,“ doplnil Pipek. Pre viac info o spoločnosti ANTIK Telecom a jeho službách sledujte: www.antik.sk, www.antiktv.sk

Značky: