Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Antik spustil komerčnú prevádzku satelitných služieb. Široko definovaný základný balík s HD obsahom poskytuje svojim klientom bezplatne. Mobilná TV s archívom je k satelitu zadarmo.
Komerčnú prevádzku služieb satelitnej televízie spustil ANTIK Telecom. Príjem programov z družice je pre všetkých vlastných klientov mimo dostupnosti optickej siete spoločnosti bez navýšenia mesačného poplatku. Bezplatný balík obsahuje najobľúbenejšie slovenské a české stanice, detské, športové, dokumentárne a filmové programy. Vďaka ďalšej voľnej kapacite na vesmírnom segmente bude tento balík ďalej rozširovaný o zaujímavé kanály bez zvyšovania poplatkov. Za kompletné služby triple-play zaplatí zákazník s bezdrôtovým internetom s rýchlosťou až 16mbps, digitálnou satelitnou HD televíziou a 40 minútami pre telefonovanie do všetkých sietí 17,92 eur mesačne – tak ako doteraz bez TV. Jednorázový inštalačný poplatok, ktorý obsahuje set-top box, satelitnú anténu, kabeláž, dekódovaciu kartu aj montáž stojí 119 eur. Klienti satelitnej TV od Antiku získajú zároveň mobilnú TV AntikTVGo s viac ako 50 kanálmi, televíznym archívom a prístupom do filmotéky FilmBox Live tiež zadarmo. Všetky služby Antiku sú bez viazanosti.
„Tešíme sa, že odteraz môžeme ponúknuť všetkým klientom aj mimo miest a v rodinných domoch spoľahlivé služby Antik digitálnej televízie bez navýšenia rodinného rozpočtu,“ povedal Igor Kolla, generálny riaditeľ ANTIK Telecom. „Navyše satelitná kapacita, ktorú sme si rezervovali umožňuje ďalšie rozširovanie TV programov bez poplatkov.“
Okrem základného balíka „Všetko čo potrebuješ“, ktorý za 0 eur obsahuje 59 programov a bude ďalej dopĺňaný operátor uviedol aj balík „Filmový zážitok“ s kanálmi z produkcie skupiny HBO za 9,90 eur. V cene filmového balíka je aj prístup do aplikácie HBO GO zadarmo. HD Set-top box, ktorý je súčasťou inštalačného balíka za 119 eur poskytuje okrem HD programov aj programového sprievodcu na 14 dní a multimediálny prehrávač. Spustenie služieb pre nových klientov z celej SR začne plynule v nasledujúcich týždňoch. V prvom štvrťroku 2016 Antik prinesie aj nový hybridný set-top box Mini 2S s TV archívom, internetovými aplikáciami a ďalšími TV kanálmi cez internet.
Balík „Všetko čo potrebuješ“ 0 eur: STV1 HD, STV2 HD, Markíza HD, Dajto HD, Doma, Joj HD, Joj Plus, Wau, Joj Cinema, TA3, TV Lux, TV Noe, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Rick TV, Ocko, Fuel TV, CT1 HD, CT2 SD, CT24, Sport 1, Sport 2 HD, JimJam, Minimax, AMC, Film plus, Sundance Channel, Spektrum, Paprika, Spektrum Home, National Geographic, Nat Geo Wild, VH1, Film Europe SD, Auto Motor und Sport HD, Fashion TV HD, CS Film/Horror Film, Kinosvet, FilmBox HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, Fast and FunBox HD, FightBox HD, EroX, EroXXX HD, DocuBox HD, FilmBox ArtHouse, Fashion Box, 360 TuneBox, Senzi, Slagr TV, Travel Channel HD, Fine Living, DJazz HD, Brava HD, Dusk + ANTIKTVGO s archívom ZADARMO + Filmbox LIVE filmotéka ZADARMO
Balík „Filmový zážitok“ 9,90 eur: HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax HD, Cinemax 2 HD + HBO GO ZADARMO

Značky: