Tento rok je aj napriek nepriaznivej situácii na celom svete bohatý na technologické novinky. V Kalifornii tiež nelenia a už dnes sa bude konať štvrtá veľká on-line konferencia.

Iba nedávno sme sledovali predstavenie nových iPhonov série 12, ktoré sa len teraz začali oficiálne predávať (v rámci Slovenska) a Apple už usporadúva ďalšie predstavenie noviniek. Dodajme, že celé to začalo novými Apple Watch 6.generácie a iPadmi. Apple si tento špecifický rok aj napriek rôznym prekážkam užíva naplno a neustále nám ukazuje/predstavuje nové produkty.

Apple Event

Apple Event

Ako sledovať priamy prenos z predstavenia noviniek?

Každému, kto chce pozerať tlačovú konferenciu naživo, dávame do pozornosti nasledujúci odkaz – https://www.apple.com/apple-events. Prostredníctvom neho môžete sledovať predstavenie noviniek v priamom prenose. Taktiež môžete využiť YouTube, kanál Apple, kde sa už o 19:00 nášho času začne online prenos z dnešnej konferencie. Ak vás nebaví sledovať celý prenos, tak stačí ak budete sledovať náš web, kde sa dozviete všetko podstatné o predstavených zariadeniach.

Čo bude dnes večer predstavené?

S takmer 100% istotou vieme, že predstavené budú nové zariadenia s prelomovými procesormi Apple Silicon (ak neviete o čom je reč, tak všetky informácie nájdete v našom staršom článku – TU), čo znamená, že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou nejaká séria MacBookov alebo Mac Mini.

Stále však zostáva otvorená téma nepredstavených zariadení, ktoré sú skôr sľubnou konšpiráciou, no i tak ich musíme spomenúť. Už dlhšie sa v jablčných kruhoch po celom svete povráva, že by Apple mohol predstaviť aj veľké slúchadlá s označením AirPods Studio, ako aj inteligentný tracker Apple AirTag. Nás by skôr potešila úplne nová, niečím zaujímavá a prelomová Apple TV. No, uvidíme, sami sme veľmi zvedaví a už teraz nedočkaví, s čím nás Apple 10. novembra prekvapí.

Prečítajte si aj:

Apple predstavil iPhone 12 a 12 Mini (5G) s keramickou ochranou displeja, magsafe a vylepšenými fotoaparátmi

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
OUTDOOR | PRÍRODA | AUTOMOBILY | TECHNOLÓGIE