Iba nedávno sme sledovali predstavenie nových iPhonov série 12, ktoré sa ešte nedostali na Slovensko a Apple „nás“ už pozýva na ďalšie predstavenie noviniek.

 A to nie je všetko, lebo celé to započalo novými Apple Watch 6.generácie a iPadmi. Apple si tento špecifický rok aj napriek rôznym prekážkam užíva naplno a neustále nám ukazuje/predstavuje nové produkty. Aktuálna pozvánka s tajomným a dobre známym sloganom „One more thing“ bola zverejnená iba dnes podvečer, pričom viac informácií Apple neprezradil.

ALE, (nielen) my s takmer 100% istotou vieme, že predstavené budú nové zariadenia s prelomovými procesormi Apple Silicon (ak neviete o čom je reč, tak všetky informácie nájdete v našom staršom článku – TU), čo znamená, že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou nejaká séria MacBookov alebo Mac Mini.

„Apple si online predstavenia jednoznačne užíva, prezentácie sú dokonale spracované a rovnako tomu bude aj v tomto prípade – takže ak máte záujem, už 10. novembra o 19:00 hod nášho času môžete sledovať online predstavenie nových zariadení. Ak na to nemáte čas, tak jednoznačne sledujte náš web, kde nájdete všetky podstatné informácie o nových produktoch.“

Stále však zostáva otvorená téma nepredstavených zariadení, ktoré sú skôr sľubnou konšpiráciou, no i tak ich musíme spomenúť. Už dlhšie sa v jablčných kruhoch po celom svete povráva, že by Apple mohol predstaviť aj veľké slúchadlá s označením AirPods Studio, ako aj inteligentný tracker Apple AirTag. Nás by skôr potešila úplne nová, niečím zaujímavá a prelomová Apple TV. No, uvidíme, sami sme veľmi zvedaví a už teraz nedočkaví, s čím nás Apple 10. novembra prekvapí.

Zdroj: Vlastné/Apple

Prečítajte si aj:

Apple začína písať novú knihu: Opúšťa Intel procesory a prechádza na vlastné (ARM) Apple Silicon

Miroslav Illéš

Miroslav Illéš
OUTDOOR | PRÍRODA | AUTOMOBILY | TECHNOLÓGIE