ARCHOS Access 57: Prvý 5.7 inch smartfón vo formáte 18:9

0

ARCHOS, francúzsky priekopník spotrebnej elektroniky, uvádza dnes svoj nový model ARCHOS Access 57. Tento nový smartfón je vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú moderné, cenovo dostupné s aktuálnou ponukou softvéru. ARCHOS Access 57 bude k dispozícii od októbra 2018, s cenou od 79,99 €.

Model ARCHOS Access 57, ponúka 5,7-palcový displej s FWVGA + rozlíšením 960 x 480 vo formáte 18:9 určeným na príjemné prezeranie webových stránok, fotografií, videí s bohatými a žiarivými farbami kdekoľvek.

Tento nový smartfón je poháňaný štvorjadrovým procesorom s kapacitou 1 GB RAM a 16 GB internej pamäte určenej na vykonávanie každodenných úloh vrátane slotu Micro SD určenému na rozšírenie pamäte až na 64 GB.

ARCHOS Access 57 používa operačný systém Google Android Oreo 8.1 s optimalizovanou rýchlosťou spúšťania aplikácií, nainštalovaným balíkom užitočných LIGHT verzií aplikácií, zdokonalenou správou pamäte a funkciami na ukladanie dát pre príjemné použitie

Tento atraktívny smartfón sa vyznačuje všetkými základnými funkciami v kompaktnom tele : 2 kamery (2 MP * FF vpredu a 8 MP * AF vzadu), batéria s kapacitou 2400 mAh vhodné pre jednodňové použitie, má veľké množstvo portov, sloty a senzory (2x Nano SIM, Bluetooth, GPS, konektor pre slúchadlá, snímač 3D G atď.). 

Dostupnosť a cena:

ARCHOS Access 57 bude k dispozícii od októbra 2018 v celej Európe, na adrese www.archos.com a na u partnerov ARCHOS s cenou od 79,99 €.

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Komentáre sú uzavreté