ARCHOS Hello Connect: Jedna aplikácia na hlasové ovládanie

0

ARCHOS, francúzsky priekopník spotrebnej elektroniky, dnes oznámil partnerstvo so spoločnosťou Tuya Smart, globálnym vývojárom platformy AI / IoT, a predstavuje ARCHOS Hello Connect. Riešenie umožňuje spotrebiteľom premeniť svoje tradičné domácnosti na SMART bývanie, kde je možné ovládať každodenne prepojené objekty, z jednej aplikácie, a to jednoducho hlasom.

Spoločnosť Tuya Smart vytvorila komplexný ekosystém podporovaný viac ako 10 000 výrobcami pripojiteľných zariadení, podporujúcich platformu AI / IoT

Spoločnosť ARCHOS vyvinula aplikáciu Hello Connect, ktorá ovláda všetky pripojené objekty z jedného miesta. Používateľ jednoducho pridáva, nastavuje pripojené zariadenia a vytvára inteligentné rutiny, ktoré spravujú svetlá, zástrčky, systémy HVAC, bezpečnostné kamery a ďalšie.

Archos Hello Connect je plne kompatibilný s hlasovými asistentami Amazon Alexa a Google, ARCHOS Hello Connect  umožňuje ovládanie inteligentného domu hlasom.

Do konca roku 2018 predstaví ARCHOS ucelené portfólio pripojiteľných zariadení, ktoré budú využívať vlastný ekosystém okolo systému ARCHOS Hello a ARCHOS Mate, využívajúcich AI, ktoré ponúkajú novú úroveň inovácií pridaním obrazu a hlasu.

Žiarovka ARCHOS Smart WiFi bude k dispozícii ako prvé zariadenie, hneď od začiatku predaja ARCHOS Hello, za cenu 19,99 €.

Značky:

O autorovi

Máme radi najnovšie technológie a žijeme s nimi. Prinášame informácie o najnovších produktoch a technológiách priamo k vám, objektívne a ľudsky, pretože robíme to, čo nás baví. Sme energický tím plný odhodlania a veríme, že je s nami aj sranda. :)

Pridaj komentár

Objednajte si ročné predplatné časopisu TOUCHIT, teraz s užitočnou príručkou
Začíname so smartfónom.Iba za 22,99 €.
Kliknite a zistite viac>>