Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Spotrebiteľské, biznisové a herné notebooky, monitory, smartfón, bezdrôtová myš, základná doska a mini PC získali ocenenie za výnimočný dizajn.

KĽÚČOVÉ BODY

  • Silná konkurencia z celého sveta: Ocenené produkty uspeli v tvrdej konkurencii 6-tisíc produktov z celého sveta
  • 15 prestížnych ocenení: ASUS a ROG potvrdili svoju všestrannosť, ocenenie za dizajn získali rôzne typy produktov vrátane notebookov, monitorov a ďalších

ASUS a ROG získali 15 prestížnych ocenení 2021 Good Design Award. Ocenené produkty sa vďaka tomu môžu pýšiť ikonickým symbolom G Mark. Úspech týchto dvoch medzinárodne uznávaných značiek zdôrazňuje aj fakt, že získali viac ocenení ako konkurenčné spoločnosti so sídlom na Taiwane.

Ocenenia Good Design Award udeľuje Japan Institute of Design Promotion (JDP) a ide o jedno zo štyroch veľkých ocenení za dizajn, ktoré uznáva organizácia International Design Alliance. Tento rok sa konal 64. ročník udeľovania cien Good Design Award a JDP prijal viac ako 5 835 prihlášok z celého sveta – o 20 % viac ako pred rokom. Viac informácií je k dispozícii na webe https://www.g-mark.org/about/.

ASUS a ROG: Svetové produkty získali 15 ocenení Good Design Award

Kompletný zoznam ASUS a ROG produktov, ktoré získali ocenenie 2021 Good Design Award, je k dispozícii nižšie, s odkazmi na produktové stránky na oficiálnom webe ASUS. Zoznam ocenených produktov si môžete pozrieť na webe 2021 Good Design Award.

Spotrebiteľské notebooky
ASUS ZenBook Duo / Pro Duo (UX482 / UX582)ASUS Zenbook 14 Flip OLEDASUS ProArt Studiobook 16 and Pro 16
Biznisové notebooky
ASUS Chromebook Detachable CM3 (CM3000)ASUS Chromebook CR1100 
ASUS ExpertBook B7 FlipASUS ExpertBook B5 series 
Herné notebooky
ROG Zephyrus S17 GX703ROG Strix SCAR 15 / 17 a G15 / 17 
Monitory
ASUS ProArt Display PA147CDVASUS ProArt Display PQ32UC 
Smartfón
ASUS Zenfone 8  
Príslušenstvo
ROG Gladius III / ROG Gladius III Wireless  
Herná základná doska
ROG Strix Z590-E Gaming WiFi  
Mini PC
ASUS Mini PC PN63[i]  

[i] PN63 je ultrakompaktný mini PC s vysokým výkonom, ktorý je vhodný na domáce aj pracovné používanie. Jeho rozmery sú iba 120 × 130 × 55,5 mm, avšak aj napriek tomu ponúka všestrannú a rýchlu konektivitu pre dokovacie stanice, monitory a externé úložiská. Dizajn šasi ponúka vysokú flexibilitu a umožňuje rýchlu výmenu úložiska a pamäťových modulov v dvoch krokoch.

Značky: