Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Do kampane sa zapojili morská biologička Kirshia Govender, astrofotograf Bartosz Wojczyński a výtvarníčka farieb Liz West

KĽÚČOVÉ BODY

  • Tenký a ľahký: Ultraľahký Zenbook S 13 OLED s hmotnosťou 1 kg je najtenší OLED notebook na svete a potvrdzuje postavenie značky ako svetovej špičky v oblasti ultraprenosného dizajnu.
  • Dôraz na trvalú udržateľnosť: Ekologický Zenbook S 13 OLED pomáha morskej biologičke Kirshiu Govender v jej poslaní chrániť morské živočíchy.
  • Výkon, ktorý posilňuje: Kompaktný a výkonný Zenbook 14X OLED odstraňuje kreatívne obmedzenia pre Bartosza Wojczyńského a jeho astrofotografiu.
  • Brilantné OLED vizuály: Všestranný a kompaktný Zenbook 14 Flip OLED so živým 2,8K OLED displejom rozširuje možnosti diel výtvarníčky farieb Liz West.

ASUS odštartoval novú globálnu marketingovú kampaň Incredible Comes From Within na prémiové tenké a ľahké notebooky radu Zenbook na rok 2023. Najnovšia kampaň, ktorá pôvodne štartovala v roku 2022, pokračuje v oslave kréda Zenbooku a toho neuveriteľného, čo je v každom z nás, a potvrdzuje poslanie radu Zenbook sprevádzať používateľov na ich jedinečných cestách za realizáciou.

Pri príležitosti spustenia rozsiahlej kampane na rok 2023 bolo zverejnené video, ktoré zdôrazňuje talent morskej biologičky a ochrankyne morských živočíchov Kirshie Govender, astrofotografa samouka Bartosza Wojczyńského a renomovanej výtvarníčky Liz Westovej. Kampaň je zameraná na tri modely:  Zenbook S 13 OLED (UX5304), najtenší OLED notebook na svete a najekologickejší Zenbook, aký bol kedy vyrobený; na kompaktný a výkonný Zenbook 14X OLED (UX3404) a na všestranný konvertibilný Zenbook 14 Flip OLED (UP3404).

Video sa zameriava na to, ako pokročilý ultraprenosný dizajn, dôraz na trvalú udržateľnosť a výkonné špecifikácie radu Zenbook na rok 2023 umožňujú vedcom a umelcom, aby sa vydali na svoje individuálne cesty. Hlavným posolstvom kampane je, že notebooky radu Zenbook na rok 2023 ponúkajú používateľom ideálny ultraprenosný zážitok bez ohľadu na ich potreby na cestách, čím dokazujú, že neuveriteľné skutočne vychádza zvnútra.

Kirshia Govender: Zenbook S 13 OLED

Kirshia Govender je morská biologička, pedagogička a moderátorka. Jej trvalo udržateľným cieľom je záchrana morských živočíchov, najmä morských korytnačiek. Na to, aby mohla flexibilne pracovať na mnohých rozmanitých a rôznych miestach, ktoré počas svojej práce navštevuje, potrebuje tenký a ľahký notebook.

Zenbook S 13 OLED má konštrukciu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Obsahuje recyklované kovy a plasty, ekologický plazmokeramický hliníkový povrch a plne recyklovateľný obal s certifikáciou FSC® Mix, takže ide o ideálneho partnera pre Kirshiu, ktorá neustále odstraňuje plastový odpad z oceánov v snahe zachraňovať životy morských tvorov.

Vo videu z kampane sledujeme Kirshiu, ako používa Zenbook S 13 OLED na navigáciu po pobreží Albánska. Je radosť vidieť ju v jej živle, ako sa potápa pri hľadaní znečisťujúcich látok v oceáne počas misie na záchranu morských živočíchov. Vďaka ultraľahkému šasi s hmotnosťou 1 kg a s rekordne malou hrúbkou iba 1 cm si Kirshia môže tento notebook zobrať so sebou kamkoľvek na svoje cesty.

Bartosz Wojczyński: Zenbook 14X OLED

Bartosz Wojczyński je astrofotograf samouk, ktorý za svoju prácu získal mnoho prestížnych ocenení vrátane ceny NASA Astronomy Picture of the Day.

Bartosz je známy tým, že kombinuje desiatky tisíc jednotlivých astronomických snímok na vytvorenie diela s extrémne vysokým rozlíšením. Na mapovanie a kolorovanie snímok používa pokročilé techniky získavania a spracovania obrazu. Vysoko výkonný Zenbook 14X OLED mu vďaka špičkovému procesoru Intel® Core™ i9 radu H a grafickej karte NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 dokonale vyhovuje. Bartosz tvrdí, že jeho Zenbook je jedným z mála notebookov, ktoré spĺňajú vysoké nároky na výkon pri jeho práci.

Video z kampane zobrazuje Bartosza s jeho Zenbookom na odľahlom mieste v Albánsku, ako importuje desiatky tisíc obrázkov z kamery svojho teleskopu. Vidieť, ako rýchlo notebook spracúva fotografie a v okamihu ich všetky skombinuje, aby vytvoril astrofotografiu s vysokým rozlíšením. Je to obdivuhodná ukážka toho, ako je výkon Zenbooku 14X OLED schopný vytvoriť neuveriteľné umelecké diela.

Liz West: Zenbook 14 Flip OLED

Liz West je renomovaná britská umelkyňa. Vytvára živé prostredia, v ktorých sa mieša svetelná farba a žiarivé svetlo s cieľom vyvolať v divákovi zvýšené zmyslové vnímanie. Hraním sa s farbou a jej prispôsobovaním zvýrazňuje Liz intenzitu a kompozíciu svojich priestorových usporiadaní.

Na to, aby mohla Liz pri svojej práci využívať celú škálu farieb, potrebuje notebook, ktorý dokáže dokonale vykresľovať farby. S mimoriadne živým dotykovým 2,8K OLED Pantone® Validated displejom Zenbooku 14 Flip OLED môže presne vizualizovať svoje neuveriteľné umelecké diela.

V rámci kampane mala Liz možnosť premeniť veľkú prázdnu miestnosť na farebné predstavenie. Farby sa živo premietali na steny, stropy a podlahy. Je neuveriteľné vidieť, ako Zenbook 14 Flip OLED umožňuje vytvoriť vernú farebnú inštaláciu.

Rad Zenbook na rok 2023: viac za menej

Výnimočný rad notebookov Zenbook na rok 2023 ponúka pre každého niečo a umožňuje mu dosiahnuť jeho ciele, nech sú akékoľvek, s ultraľahkým a ultratenkým Zenbookom S 13 OLED, vysoko výkonným Zenbookom 14X OLED alebo kompaktným a všestranným Zenbookom 14 Flip OLED. Tieto sofistikované, elegantné a udržateľné notebooky prinášajú viac za menej, nadväzujú na významné dedičstvo radu Zenbook a posúvajú ho na úplne novú úroveň. Výhody radu Zenbook na rok 2023 možno jednoducho zosumarizovať:

  • Menšia hmotnosť znamená väčšiu slobodu
  • Menší vplyv na životné prostredie znamená väčšiu starostlivosť o planétu
  • Menej obmedzené vizuály nám umožňujú preskúmať viac farieb
  • Menej obmedzený výpočtový výkon nám umožňuje vytvárať viac neuveriteľného

Značky: