Počítače typu všetko v jednom sa používajú hlavne v domácnosti. A tu je potrebné, aby naozaj dobre vyzerali a zapadli aj do štýlovej obývačky. Práve tak bol aj zamýšľaný nový počítač predstavený na výstave Computex 2015.

ASUSZenAIO2

ASUS Zen AIO existuje v dvoch rozmeroch displeja, na Computexe sme videli 21- a 23-palcové vyhotovenie. Vždy ide o model so zadnou stranou z brúseného hliníka. Na tejto zadnej strane sú aj pripojenia portov – našli sme USB 3, USB 2 ale aj USB typu C. V prípade modelu s 23-palcovým displejom je k dispozícii HDMI pre vstup aj výstup, pre 21-palcové vyhotovenie je tu len HDMI výstup. Procesorovým základom je 4-jadrový Intel Core, grafická karta NVIDIA GTX 980M a 1 TB disk v kombinácii s 512 GB SSD diskom.

ASUSZenAIO3

 

Klávesnica a myš sú v rovnakom dizajne ako samotný počítač. Multimediálnu funkciu dopĺňajú dva 16 W reproduktory. Na test tohto počítača v našej redakcii sa veľmi tešíme. Pozrite si aj naše redakčné video s predstavením tohto počítača všetko v jednom.

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.