Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Inovatívne riešenia, podpora a zanietenie pre spoluprácu priniesli spoločnosti Atos prestížnu odmenu. Za úspech pri dosahovaní obchodných cieľov, inovatívne výsledky pre spoločných klientov a excelentnosť v odborných znalostiach riešení Pega v Európe a na Blízkom východe získala spoločnosť Atos od spoločnosti Pega prestížne partnerské ocenenie „Rising Star“ v regióne EMEA.

Sme naozaj hrdí na toto ocenenie. V budúcnosti sa chceme i naďalej sústrediť na posilňovanie a rozširovanie našej spolupráce so spoločnosťou Pega, ktorá nám pomáha prinášať klientom ešte lepšiu digitálnu skúsenosť,“ hovorí Roman Body, šéf divízie Application Modernization Services v spoločnosti Atos.

Označenie za „vychádzajúcu hviezdu“ je významným ocenením. Vyjadruje uznanie rozvíjajúcim sa partnerom spoločnosti Pega, ktorí poskytujú inovatívne riešenia a ktorých výsledky odrážajú nepretržitý a výnimočný rast ako aj zvýšenú úroveň vplyvu. Zohľadňuje výrazný pokrok spoločnosti Atos v oblastiach inteligentnej automatizácie v reálnom čase a umelej inteligencie. Výsledná lepšia digitálna skúsenosť stojí na inovatívnom softvéri spoločnosti Pega, ktorý pomáha bojovať so zložitosťou podnikania, umožňuje zákazníkom lepšie sa rozhodovať a dosahovať výsledky.

Spoločnosť Pega pomáha popredným svetovým značkám riešiť ich najväčšie obchodné výzvy. Atos ocenenie prevzal počas podujatia PegaWorld iNspire 2022.

Náš globálny partnerský ekosystém má neuveriteľnú hodnotu v tom, ako pomáha našim klientom dosahovať trvalý úspech,“ hovorí Carola Cazeneve, ktorá má v spoločnosti Pega na starosti globálny partnerský ekosystém. „Toto ocenenie predstavuje excelentnosť, ktorú Atos poskytuje klientom, aby im pomohol dosiahnuť obchodné ciele a budovať inovatívne výsledky pre našich spoločných klientov a pri tom všetkom dokáže držať krok so zrýchľovaním technológií a zmenami v spôsobe, akým ľudia pracujú.“

Značky: