Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Axis Communications uvádza sieťovú kameru AXIS P1455-LE s bohatou funkčnou výbavou, kompaktnou konštrukciou a HDTV rozlíšením 1080p až do 60 fps.

Je preto ideálnou voľbou na široké pokrytie dohľadových situácií, vhodná najmä na snímanie scén s výrazným pohybom. Kamera AXIS P1445-LE s technológiou Axis Forensic WDR, pripravená pre vonkajšiu inštaláciu, sníma kvalitný obraz aj v náročných scénach obsahujúcich súčasne tmavé aj svetlé plochy. Axis Lightfinder 2.0 zaručuje vynikajúci forenzný obraz i pri slabom osvetlení a technológia Axis OptimizedIR zas umožňuje dohľad aj v úplnej tme na vzdialenosť až 40 m.

Kamera Axis

AXIS P1445-LE je skvelá nielen do vnútorných priestorov, ale ponúka kvalitné zábery aj pri použití v exteriéri. Kamera disponuje stupňom odolnosti IK10 a schopnosťou odolávať teplotám od -40°C do +60°C, Zdroj: Axis

Adaptívna pohybová expozícia významne znižuje pohybové rozostrenie u približujúcich sa objekov alebo pri predmetoch nachádzajúcich sa veľmi blízko. Vďaka technológii edge-to-edge táto kamera ponúka navyše funkciu inteligentného párovania zahŕňajúcu so sieťovými reproduktormi Axis aj obojsmerný prenos zvuku.

Medzi najdôležitejšie charakteristiky patria:

  • Lightfinder 2.0, Forensic WDR a OptimizedIR
  • Technológia edge-to-edge
  • Adaptívna pohybová expozícia
  • Rozšírené bezpečnostné funkcie
  • Zipstream s podporou štandardov H.264/H.265

Značky: