Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

S blížiacou sa poslednou fázou vývoja Halo Wars 2 si môžu hráči vyskúšať hru v poslednom multiplayerovom beta teste ešte pred jej uvedením na trh 21. februára.

Tentoraz sa beta test bude sústrediť na úplne nový kartový režim Blitz a pobeží od 20. januára na Xbox One a počítačoch s Windows 10.

Blitz je nový spôsob hrania real-time stratégie, ktorý kombinuje budovanie balíčka a bleskové rozhodnutia kartovej hry s explozívnymi taktickými bojmi v Halo univerze.

Beta test Halo Wars 2 Blitz oficiálne štartuje v piatok 20. januára a pobeží do 30. januára. Bude sa odohrávať na mape Proving Grounds a ponúkne zápasy 1v1, 2v2 a 3v3 prostredníctvom matchmakingu na oboch platformách, Windows 10 aj Xbox One.

Režim Blitz je len jedným zo vzrušujúcich aspektov hry Halo Wars 2. Vo finálnej verzii, ktorá vychádza 21. februára, na vás čaká oveľa viac skvelého obsahu vrátane robustnej kampane (hrateľnej sólo aj kooperačne) a ďalších multiplayerových režimov (napríklad Domination, Strongholds a Deathmatch) ako aj Blitz Firefight.

Značky: