Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Špičková funkcia * 1 pre potlačenie hluku (iba u RZ-S500W). Bezdrôtové slúchadlá True Wireless majú vynikajúce prepojenie so smartfónmi.

Spoločnosť Panasonic oznámila uvedenie dvoch modelov slúchadiel triedy True Wireless so stabilným pripojením a vynikajúcim výkonom pri volaní cez smart telefóny. RZ-S500W (k dispozícii v dvoch farebných variantoch čierna / biela) so špičkovou funkciou potlačenia hluku v danom odvetví * 1. RZ-S300W (čierna / biela / zelená) sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou (s priemerom cca. 17 mm) so stabilnou konektivitou.

Technológia duálneho hybridného potlačenia hluku (iba u RZ-S500W)
Pri slúchadlách  RZ-S500W je použitá technológia duálneho hybridného potlačenia hluku zložená z kombinácie niekoľkých prvkov. V prvom rade prediktívne (feedforward) potlačenie hluku (FF-NC) a potlačenie spätnej väzby (feedback) (FB-NC), ďalej kombinácia analógového a digitálneho spracovania. Táto technológia môže poskytnúť efekt potlačenia hluku v kategórii slúchadiel True Wireless, ktorý je na špičke v odvetví.
Prediktívne potlačenie hluku (FF-NC), ktoré eliminuje hluk prichádzajúci z priestoru mimo slúchadlá, je upravené hlukovými filtrami vysokého rádu generujúcimi opačný signál, ktorésa efektívne vyrušia s rôznymi hlukovými vzorcami z okolia.
Potlačenie spätnej väzby (FB-NC), ktoré eliminuje hluk zachytený vnútri mušle slúchadla, je upravené hlukovými filtrami využívajúcimi analógové spracovanie signálu. Pretože analógové riadenie má nízku latenciu spracovania, možno hluk zachytený vnútri mušle slúchadla presne potlačiť s menším zvyškovým šumom. Duálne hybridné potlačenie šumu tak ponúka ideálne podmienky, ktoré vám dovolia plne sa ponoriť do hudby.

Stabilné pripojenie
Konvenčné bezdrôtové slúchadlá bežného typu na rušných miestach často spôsobujú krátke prerušenia spojenia cez Bluetooth. Nové modely sú nielen kompaktné, ale ponúkajú tiež mimoriadne spoľahlivé pripojenie Bluetooth zaisťujúce nepretržité počúvanie. Malý rozmer bol dosiahnutý integráciou antény Bluetooth a dotykového senzoru vnútri ovládacej sekcie, zatiaľ čo lepšia stabilita pripojenia bola dosiahnutá maximálnym využitím anténnych častí. Vďaka nášmu vlastnému návrhu konštrukcie antény je výkon antény maximalizovaný dokonca aj v malej mušli slúchadla.
Systém nezávislého príjmu signálu ľavého a pravého kanála ďalej pomáha udržiavať stabilné spojenie a správnu rovnováhou medzi oboma kanálmi. Slúchadlá RZ-S500W a RZ-S300W umožňujú užívateľom vychutnať si zážitok zo sledovania obsahu v akejkoľvek situácii.

Vysoká kvalita zvuku pri hovore
Slúchadlá RZ-S500W a S300W používajú vysoko výkonné mikrofóny MEMS vstavané do unikátnej labyrintovej konštrukcie mušle, ktorá môže potlačiť hluk spôsobený vetrom. Dôjde tak ku stíšeniu nepríjemných zvukov, zlepšeniu výkonu potláčeniu hluku a zvýšeniu kvality hovoru. Okrem toho je pri slúchadlách RZ-S500W použitá technológia formovania lúča, ktorá umožňuje efektívnu reprodukciu hlasu pri súčasnom potlačení okolitého hluku, aby bola dosiahnutá čistá kvalita hovoru.

Režim okolitého zvuku
Jednoduchým kliknutím na dotykový senzor prepnete do režimu okolitého zvuku, aby ste pri počúvaní hudby počuli aj zvuky prichádzajúce zvonku. Pridržaním prsta na senzore po dobu dvoch sekúnd môže užívateľ prepínať medzi režimami „potlačenie hluku“, „okolitého zvuku“ a „vypnuté“.

Štýlový a kompaktný dizajn
Zaoblené telo slúchadiel sa pohodlne vojde do uší aj pri dlhom používaní. Uhol a dĺžku zvukových portov nám pomohlo navrhnúť veľké množstvo údajov o priestorovom usporiadaní ucha. Slúchadlá RZ-S500W sú k dispozícii v dvoch farbách, zatiaľ čo slúchadlá RZ-S300W v troch farbách, pričom všetky modely vykazujú odolnosť proti postriekaniu vodou ekvivalentnú s IPX4 * 2. Rovnomerne farebná kompaktná a ľahká nabíjacia kolíska sa vyznačuje ľahko prenosným dizajnom.

Kompatibilita s hlasovými asistentov (Siri® / Google Assistant ™ / Alexa)
Kompatibilita s hlasovými asistentmi (Siri® / Google Assistant ™ / Alexa) – Funkciu smartphonu s hlasovými asistentmi, ako sú Siri a Google Assistant, je možné aktivovať pomocou dotykového senzora slúchadiel. Užívatelia môžu aktivovať asistenta Amazon Alexa pomocou mobilnej aplikácie Alexa. Neskôr tento rok na jar * 3 bude možné aktivovať Amazon Alexa pomocou dotykového senzora slúchadiel.

Aplikácia Panasonic Audio Connect * 4

Inštalácia programu „Panasonic Audio Connect (free)“ prináša rôzne funkcie uľahčujúce spárovanie so smart telefónom a počiatočné nastavenie.

* 1 Ku dňu 20. decembra 2019, podľa výskumu spoločnosti Panasonic Corporation, merané podľa smerníc kompatibilných s normou JEITA na trhu slúchadiel kategórie True Wireless s potlačením hluku.
* 2 S ekvivalentom IPX4 sú kompatibilné iba slúchadlá. Tento štandard sa nevzťahuje na nabíjaciu kolísku.
* 3 Časový plán aktivácie bude oznámený na našom webe.
* 4 Kompatibilné s chytrými telefónmi a tablety, ktoré sú vybavené systémom Android ™ 6.0 alebo vyšším a podporujú Google Play ™, alebo zariadeniami iPhone®, iPad® a iPod Touch®, ktoré sú vybavené systémom iOS9.3 alebo vyšším.

Informácie o výrobku

RZ-S500W

1. Najlepšie dostupné technológie potlačenia hluku
Vysoko výkonné duálne hybridné potlačenie hluku

2. Vynikajúca kvalita hovoru
Redukcia šumu pomocou mikrofónu MEMS tvoriaceho lúč

3. Stabilné pripojenie aj na rušných miestach
Unikátna anténa v kompaktnom tele
Nezávislý príjem signálu pravého a ľavého kanálu.

RZ-S300W

1. Stabilné pripojenie aj na rušných miestach
   Unikátna anténa v kompaktnom tele
Nezávislý príjem signálu pravého a ľavého kanálu.

2. Vysoká kvalita zvuku pri hovore
Konštrukcia potláčajúca hluk s mikrofónom MEMS

3. Kompaktné telo s inteligentným ovládaním
Dotykový senzor
Podpora aplikácie Panasonic Audio Connect

Specifikace

Model č.RZ-S500WRZ-S300W
Menič (mm)40 mm (1-9/16 in.)40 mm (1-9/16 in.)
Typ magnetuNeodymNeodym
Odpor (Ω) (pri vypnutí, s káblom)35 Ω35 Ω
Citlivost (dB/mW) pri vypnutí, s káblom)91 dB / mW91 dB / mW
Frekvenčné rozsahyFrekvenční odozva (s káblom)8 Hz – 25 kHz
Frekvenčné pásmo (s Bluetooth®)20 Hz – 20 kHz
Ovládanie / Mikrofón● / ●● / ●
Doba prehrávania na batériu (potlačenie hluku, SBC)Cca. 24 hodinCca. 24 hodin
Doba nabíjania (pri 25°C / 77°F)Cca. 4 hodinyCca. 4 hodiny
Hmotnosť (bez kábla)Cca. 208 g (7,3 oz.)Cca. 208 g (7,3 oz.)
Dodávané príslušenstvoNabíjací kábel USB: Cca. 0,5 m (1,6 ft.),

Odnímateľný kábel: Cca. 1,2 m (3,9 ft.)

Nabíjací kábel USB: Cca. 0,5 m (1,6 ft.),

Odnímateľný kábel: Cca. 1,2 m (3,9 ft.)

KábelDÍžka kábla (m)Odnímatelný 1,2 m (3,9 ft.)
Mini zástrčka (Jack 3,5 mm) ●
ZástrčkaZlatá
Bezdrôtová technológia Bluetooth®Verzia 4.2
Podporované profilyA2DP, AVRCP, HSP, HFP
KodekSBC
Prevádzková vzdialenosťAž 10 m (33 ft.)
Aktívne potlačenie hluku

 

  • Špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Všetky tu uvedené údaje sú približné.[UPOZORNENIE]
    Funkcie, názvy funkcií a špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.