Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

Nie ste fanúšikom veľkých hudobných systémov, ktoré zaberajú príliš veľa miesta vo vašej obývačke, ale zároveň nechcete prísť o poriadnu dávku kvalitne reprodukovanej hudby? Vychutnajte si filmy, hry aj hudbu s krištáľovo čistým zvukom štýlových soundbarov Trust.

Lino XL 2.0

Bezdrôtový bluetooth soundbar Lino XL 2.0 je univerzálny reproduktor, ktorý oživí všetky vaše hudobné zážitky, ako je sledovanie televízie, počúvanie hudby a hranie hier. Jeho výkon 120 W zaisťuje čistý zvuk a vďaka svojej dĺžke 75 cm bude perfektným doplnkom moderných plochých televízorov. Lino XL 2.0 disponuje digitálnym zosilňovačom DSP, ktorého technológia optimalizuje zvuk podľa priestoru pre lepší a detailnejšií zážitok cez 3D virtuálny mód. Okrem bezdrôtového bluetooth pripojenia si môžete vybrať medzi optickým, USB či analógovým (3,5 mm) audio vstupom. Soundbar môžete položiť buď pod už spomínaný televízor, alebo ho pripevniť na stenu.

 Odporúčaná maloobchodná cena Lino XL 2.0 je 90 eur

Lino XL 2.1

Väčší a sofistikovanejší brat predchádzajúceho modelu. S dĺžkou 97 cm sa Lino XL 2.1 môže pochváliť pridaným subwooferom pre lepšie podanie basov. Okrem toho má model odnímateľnú zvukovú lištu, vďaka čomu  je možné soundbar uprostred rozdeliť na dva samostatné reproduktory. V základnom postavení je soundbar v spojenej 97 cm dlhej lište umiestnený pod televízorom. V rozpojenom variante lišty možno ľavý a pravý reproduktor postaviť na priložený stojanček vedľa televízora. Subwoofer je tiež možné umiestniť na podlahu kdekoľvek v miestnosti. S výkonom 200 W Lino XL 2.1 naplní miestnosť čistým zvukom. Možnosti pripojenia sú rovnaké ako u predchádzajúceho modelu – bluetooth, AUX (3,5 mm), USB či optický kábel. Pre rýchle a pohodlné ovládanie je soundbar vybavený diaľkovým ovládačom.

Soundbary z radu Lino XL sú dodávané so vstavaným režimom Smart Power Management, ktorý šetrí energiu a po 30 minútach nečinnosti automaticky prepína soundbar do pohotovostného (stand by) režimu.

Odporúčaná maloobchodná cena Lino XL 2.1 je 170 eur.

Značky: