Toshiba Europe GmbH oznamuje, že firemné notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B sú dostupné aj s piatou generáciou procesorov Intel Core. 

Vďaka schopnosti multi-taskingu na cestách aj v kancelárii a prepracovaným funkciám zabezpečenia pre ochranu dát sú vhodné pre biznis. Všetky modely sú na trhu s výkonnými procesormi až po rad Intel Core i7. Tieto notebooky sa už v minulosti mohli pochváliť dlhou výdržou batérie, ale teraz Portégé Z30, Tecra Z40 a Satellite Pro R50-B idú ešte ďalej. Pre ultramobilný notebook Toshiba Portégé Z30 to konkrétne znamená nárast z pôvodných 13,5 hodiny na 17 hodín. To využijú predovšetkým podnikatelia, ktorí sú často na cestách. Bez potreby nabitia tak notebook vydrží dva pracovné dni a dokáže sa prispôsobiť aj veľmi nepravidelnému životnému tempu v pohybe.

Portege-Z30-A_03_Z_nowat

Toshiba Portégé Z30

 

Notebook Tecra Z40 je navrhnutý na rovnováhu medzi mobilitou a výkonom. Výdrž batérie sa pri tomto modeli predĺžila až na 15 hodín z pôvodných 10,5 hodiny. Aj Satellite Pro R50-B teraz poskytne používateľovi komfort celého pracovného dňa bez potreby nabíjania s výdržou batérie až 8 hodín.

Toshiba Satellite Pro R50

Toshiba Satellite Pro R50

Portégé Z30 (13,3”) a Tecra Z40 (14,1”) sú vhodnými spoločníkmi pre vedúcich pracovníkov, ktorí trávia veľa času na cestách a hľadajú ultramobilné riešenie. Vďaka pokročilým funkciám ochrany, ako je Trusted Platform Module (TPM), možnosti dokovania a technológii Intel vPro, sú oba modely vhodné aj do pracovného prostredia, v ktorom môže IT oddelenie monitorovať a spravovať zariadenia na diaľku.

Rodina Tohiba Portege Tecra

Rodina Tohiba Portege Tecra

Toshiba Satellite Pro R50-B (15,6”) vytvára koncept spoľahlivého zariadenia v tenkom a ľahkom šasi aj tento prístroj je doplnený o Záruku spoľahlivosti Toshiba, ktorá zaručuje, že v prípade poruchy notebooku počas prvého roka od nákupu dostane zákazník okrem záručnej opravy aj celú kúpnu cenu zariadenia späť.

Značky:

Ondrej Macko

Ondrej Macko
Ako novinár pracujem už od roku 1990. Teraz sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií.