Budúci rok by mal Apple predstaviť lacnejší iPhone s LCD displejom a Face ID

2

Na trh by mal Apple v budúcom roku uviesť tri smartfóny, vrátane väčšie brata iPhonu X a jednej lacnejšej novinky s LCD displejom.

S touto prognózou prišla v týchto dňoch spoločnosť KGI Securities, ktorá je známa svojimi prognózami. Analytik Ming-Chi Kuo z tejto spoločnosti predpovedá, že Apple budúci rok prinesie, okrem vynoveného súčasného iPhonu X a jeho väčšieho brata s 6,5 palcovým OLED displejom aj lacnejšiu 6,1 palcovú verziu s LCD displejom.

Všetky novinky, ktoré Apple uvedie na trh v budúcom roku podľa KGI, by mali mať vzhľad podobný iPhonu X a mali by byť vybavené funkciou Face ID. Animoji a iné súvisiace novinky, ktoré prišli s iPhonom X by viac už nemali byť teda exkluzivitou len jedného smartfónu.

Lacnejšia verzia s LCD displejom by mala mať menšie rozlíšenie, než súčasný iPhone X, no zároveň by mala byť výrazne lacnejšia. Cena by podľa odhadnou mohla byť v rozmedzí 649 až 749 amerických dolárov.

Zdroj: 9TO5Mac

Prečítajte si aj:

iPhone X Plus: Ďalšie špekulácie a vizualizácie väčšieho súrodenca revolučného iPhonu

O autorovi

Veľmi rád cestujem, píšem a sledujem, čo nové sa udialo vo svete IT. Preto som sa rozhodol spojiť dve z troch mojich záľub a začal som písať pre TouchIT. Moja pozornosť prioritne patrí operačným systémom, softvéru a sociálnym sieťam.

2 komentáre

  1. Pingback: Budúcoročné iPhony by mali dostať silnejšie batérie | TOUCHIT

  2. Pingback: Odhady predaja iPhonu X sa opäť znižujú. Môže za to lacnejší iPhone, ktorý by mal prísť na jeseň | TOUCHIT

Pridaj komentár