Call of Duty: Mobile

0

Séria Call of Duty zavítala na obrazovky smartfónov a treba uznať, že ide o výbornú mobilnú hru, ktorá si zachováva skvelý pocit z FPS akcie.

Tak, ako to poznáme aj z počítačov. Titul Call of Duty: Mobile si môžete stiahnuť do vášho telefónu zadarmo a užiť si ho naplno aj bez platenia. K dispozícii je tzv. Battle Pass, vďaka ktorému môžete získať ďalšie odmeny, avšak tie vám neprinesú výhodu v porovnaní s ostatnými hráčmi.

Call of Duty: Mobile ponúka viacero režimov pre viacerých hráčov a tiež aj obľúbený Battle Royale pre 100 hráčov na jednej veľkej mape. Kampaň pre jedného hráča k dispozícii nie je. Hru chválime za dobrú optimalizáciu pre mobilné zariadenia, ovláda sa pohodlne aj na displeji. A ako sme už spomenuli, pocit z akcie je skvelý a to je samé o sebe dôvodom, aby ste túto hru vyskúšali. Očarí vás, uvidíte.

Hodnotenie: 4,5/5, 90%

Google Play
App Store

O autorovi

Mobilné zariadenia, aplikácie a hry pozorne sledujem od ich uvedenia na trh. Okrem toho sa zameriavam na operačné systémy, zaujímavé služby pre spotrebiteľov, najnovšie gadgety a trendy budúcnosti. Publikujem od roku 2006, sledovať ma môžete na Instagrame @rmnkdlc a kontaktovať na roman@touchit.sk

Pridaj komentár