Tento článok je tlačová správa a je publikovaný bez redakčných úprav.

December je v plnom prúde! Darčeky nakúpené, vianočná výzdoba vypaľuje susedom zrak a stromček sa už v garáži trasie, kedy ho konečne prekvapíš izbovou teplotou. Ku šťastiu ti už chýba len ďalší Canon Masterclass, a to v poradí tretí a opäť zadarmo!

Akú techniku so sebou v batohu nosí fotograf architektúry a v čom sa líši s inými foto disciplínami? Ktoré zásady by si mal dodržiavať pri fotení architektúry v exteriéri a v interiéri? Dá sa do statického obrazu architektonickej fotografie dostať dynamika? Je Canon EOS R5 C univerzálnym strojom na tvorbu produktového videa a aké výhody ponúka filmmakerom? Čo ťa môže prekvapiť pri nakrúcaní v tmavom interiéri a ako sa s tým vieš popasovať? Všetky odpovede získaš počas živého vysielania.

Podujatím ťa prevedie naša zaručená stálica, a to tech-redaktorka HNonline Alžbeta Harry Gavendová. Testuje technologické novinky, píše články a točí krátke videá. Venuje sa aj vlastnému projektu, v ktorom robí video recenzie pod názvom Sídliskový unboxing, a preto má k fotografii a videu rovnako blízko, ako ďalší dvaja protagonisti.

Po jej ľavici a pravici sa tentokrát postavia dvaja muži v čiernom, fotograf architektúry Matej Hakár a filmmaker Michal Barok. V priebehu živého vysielania s ňou budú nielen diskutovať, ale aj odpovedať na tvoje otázky. Tešiť sa môžeš na dva zaujímavé masterclassy, ktoré budú nabité informáciami o architektonickej fotografii a produktovom videu.

Canon ďakuje spoločnosti MH Teplárenský holding za sprístupnenie unikátnych priestorov Coburgových závodov v Trnave, výrobcovi slovenských bicyklov CTM za zapožičanie produktov a za extra svetlo do temných priestorov spoločnosti FOMEI.

Podujatie je zadarmo a pripojiť sa naň môžeš 14. decembra o 18:00Registráciou získaš možnosť vyhrať jednu z troch zaujímavých cien a až pre päťdesiatich z vás máme pripravený Canon balíček!

Ak sa chceš zúčastniť online Masterclassu, všetky informácie a samotnú registráciu nájdeš na: https://www.fotopromo.sk/masterclass/

Technické zabezpečenie live streamu zabezpečuje agentúra Mill Valley s.r.o.

Značky: